Кремль відреагував на відставку Федорова та заговорив про «мир»

Володимир Путін виступає на тлі Собору Василя Блаженного в Москві

У Кремлі прокоментували звільнення Михайла Федорова з посади міністра оборони України. Речник президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що ця кадрова зміна не матиме особливого значення для Москви.

Коментар Пєскова щодо відставки

Пєсков наголосив, що Кремль відстежує всі рішення української влади, особливо під час тривалої війни. Водночас він підкреслив: «Ми, звичайно, відстежуємо всі новини, пов’язані з київським режимом, особливо в умовах тривалої СВО. Але, великою мірою, жодного значення не має, хто є міністром оборони».

Тим часом у Кремлі використали тему відставки, щоб знову закликати до мирного врегулювання. Пєсков заявив, що Київ має ухвалити «відповідальне рішення», яке нібито відкриє шлях до миру. Конкретних кроків від України Москва не назвала.

Федоров очолював Міністерство оборони лише кілька місяців і запустив низку реформ у цифровізації оборонної сфери, розвитку військових технологій та оновленні управлінських процесів. За даними джерел, навколо його роботи виникли суперечки з головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським. Після розмови з президентом Володимиром Зеленським Федоров зазначив, що конкретних причин звільнення йому не назвали.

Після оголошення про відставку в Києві та інших містах відбулися акції на підтримку міністра. Люди закликали не зупиняти розпочаті реформи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *