Home Спортивне життя PKO BP Ekstraklasa: Корона Кельце програла Варті Познань

PKO BP Ekstraklasa: Корона Кельце програла Варті Познань

97
0

Наприкінці п’ятого раунду футбольної ліги зійшлися дві команди, відібрані перед сезоном для боротьби за виліт. Перед понеділковою грою господарі були в кращому настрої, вони виграли дві останні гри і набрали сім очок після чотирьох турів. Команда з Познані розташувалася значно нижче (3 очки).

Кельце розпочали цю зустріч із неабияким ентузіазмом, кілька разів приймали гостей після голу, але на 12-й хвилині ситуація змінилася. Захисник «Корони» Саша Баліч сфолив на господарях Мігелем Луїсом за декілька метрів від лінії штрафного. Суддя Себастьян Красний спочатку показав Чорногорії жовту картку, але, перевіривши машину VAR, потягнувся до червоної.

Через три хвилини команда з Познані могла вийти вперед. Конрад Матушевскі пробив у штрафну, а після удару Луїса м’яч влучив у поперечину. Гості здобули приголомшливу перевагу, а «Кельце» насилу залишало свою половину. Побачивши це, Лешек Ойжинський, новий тренер ліги, вирішив змінити команду. Він зняв юнака Марчіна Шпаковського, до якого приєднався Маріо Зебіч.

На 34-й хвилині відбулося продовження невдач господарів. Після удару Луїса м’яч потрапив у руку Адріана Данка, і арбітр (знову ж після консультації з VAR) продиктував пенальті. Після точного удару Міхала Копчинського Варта вела з рахунком 1:0. Незважаючи на слабкість, «Кельце» на останніх хвилинах першого тайму перейшли в атаку і двічі були близькі до успіху. Однак спочатку після удару головою Кирило Петрова м’яч влучив у стійку воріт гостей, а потім Бартош Спёнчка, опинившись у досить скрутному становищі, пропустив м’яч за кілька метрів перед воротарем Варти.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: PKO BP Ekstraklasa: Лех Познань закриває таблицю після перемоги над Сілезією Вроцлав

Незважаючи на відсутність одного гравця, «Кельце» з початку другої половини гри сміливо пішли вперед. Через 48 хв. після удару головою Сячки м’яч потрапив у руку захиснику Варти Дімітрісу Ставропулосу, але цього разу арбітр, незважаючи на протести господарів, не вирішив диктувати «одинадцятку». З часом гості взяли ситуацію під свій контроль і часто приймали на воротах Адріана Ліса. Щоб вдихнути новий дух у свою команду, останні півгодини матчу Ойжинський ввів у гру для втомлених Шпанчку та Адама Фрончака, Яцека Кельба та білоруса Євгенія Шикавку.

Кельце грали надзвичайно самовіддано та амбіційно, намагаючись будь-якою ціною переломити гру. Через 79 хв. Румунський півзахисник Роналду Дікон вирішив пробити з-за межі штрафного, але Ліс був біля стійки. Через шість хвилин Шикавка пробив головою, але був надто слабким, щоб здивувати воротаря Варти.

Через деякий час небезпечну контратаку провели гості, але жертовне втручання Зебіці врятувало «Корону» від повторного програшу. Також небезпечний гол у ворота господарів забив Ян Гжесік, але результативно втрутився Форенц. Через 89 хв. Підопічні Шульчека могли закрити рахунок, але удар Ставропулоса не влучив у ворота. Хоча арбітр продовжив цей матч на сім хвилин, результат не змінився.

Корона Кельце – Варта Познань 0:1 (0:1)

Цілі: Міхал Копчинський (36-пеналь).

Корона Кельце: Конрад Форенц – Адріан Данек (70-й Лука Зарандія), Мілош Трояк, Кирило Петров, Саша Балич – Марцін Шпаковський (19-й Маріо Зебіч), Оскар Севержинскі, Далібор Такач (46-й Роналдо Діакону) – Адам Фрончак (60-й Яцек Кельб), Бартош Шпёнчка ( 60. Jewgienij Szykawka), Якуб Луковський.

Warta Poznań: Адріан Ліс – Дімітріс Ставропулос, Давід Шимонович, Роберт Іванов – Ян Гжесік, Мацей Журавський (46. Матеуш Купчак), Міхал Копчинський (68. Нійло Маенпаа), Конрад Матушевскі (90 + 3. Віктор Плешнерович) – Якуб Кельб (73. Каєтан) ) Шміт), Адам Зрелак, Луїс Мігель (46-й Мілан Коррін).

Жовта картка – Корона Кельце: Бартош Спёнчка, Оскар Севержинський, Маріо Зебіч. Warta Poznań: Дімітріс Ставропулос, Мілан Коррін.

Червона картка – Корона Кельце: Саша Балич (12-фол).

Суддя: Себастьян Красний (Краків).

Глядачі: 12 743.