Home Спортивне життя Анна Левандовська підтримувала чоловіка під час презентації на Камп Ноу

0

Анна Левандовська з’явилася на Камп Ноу. Роберт Левандовскі міг розраховувати на підтримку дружини під час виступу перед уболівальниками “Думи Каталонії”.

Левандовскі був представлений на Камп Ноу як гравець Барселони 5 серпня 2022 року. На стадіоні каталонської столиці його чекали тисячі вболівальників. На траві з’явилася і його дружина. У своєму Instagram Левандовська опублікувала відео з презентації екс-гравця мюнхенської “Баварії”.

Левандовська також сфотографувалася з рештою родини капітана збірної Польщі, який приїхав до Каталонії.

Відзначимо, що Левандовскі вже провів перші матчі в новому клубі. Дебютував у товариській грі проти «Реала». Тоді він був на полі весь перший тайм. Левандовскі також вийшов проти Ювентуса. Хаві змінив його на 62-й хвилині матчу. Під оплески Барселони поляк ще не забив жодного гола.

Дебют Роберта Левандовскі на легендарному Камп Ноу в неділю о 19:55 у матчі проти Пумас УНАМ. Трансляція цього матчу тільки на Polsat Sport.