Home Спортивне життя ATP у Монреалі: гра Губерта Гуркача перервана

ATP у Монреалі: гра Губерта Гуркача перервана

62
0

Через дощ за рахунку 5:5 у першому сеті був перерваний матч між Хубертом Гуркачем та іспанцем Альбертом Рамосом-Віньоласом у 1/8 фіналу (3-й раунд) тенісного турніру ATP рангу Masters 1000 на хардових кортах у Монреалі. (призовий фонд 5,9 млн доларів).

Початок поєдинку, посіяний під “вісімкою”, який займає 10-е місце у світовому рейтингу поляк із 43-м суперником у цьому рейтингу, належав іспанцю. 25-річний вроцлавчанин вже програв першу гру з власною адміністрацією і змушений був весь час «ганятися» за результатом.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Гарний жест Іги Свёнтек та інших тенісисток. Вони допоможуть Україні

У перших фрагментах поєдинку поляк часто помилявся, його заявка працювала гірше звичайного, адже він швидко зробив три подвійні помилки. Тенісистка “Барселони” подала менш ефектно, але більш точно і задала тон подіям на корті.

Гуркач відігрався в останній момент, коли іспанець подав на сет за рахунку 5:4. Поляк міг повести 6:5, але за результату 40-15 в 11-й партії на майданчик насунули темні хмари, почався дощ і назрівала гроза, тож арбітр наказав гравцям спуститися до якомога швидше в роздягальню.

Це другий поєдинок цих тенісисток – у квітні поляк виграв два сети на грунтовому корті в Монте-Карло.

Раніше гонщик тренера США Крейга Бойнтона переміг Еміля Руусувуорі з рахунком 6-3, 6-7 (4-7), 6-2 у Монреалі, повторивши поразку фінам у Вашингтоні минулого тижня.

У четвер Гуркач також зіграє в парному розряді. Разом з Яном Зелінскі – також за вихід до чвертьфіналу – вони зіграють проти 42-річного Рохана Бопанни з Індії та 38-річного голландця Матве Мідделкопа.