Home Спортивне життя ATP в Монреалі: Юбер Гуркач – Каспер Рууд. ТБ-трансляція та онлайн-трансляція

ATP в Монреалі: Юбер Гуркач – Каспер Рууд. ТБ-трансляція та онлайн-трансляція

60
0
 ATP в Монреалі: Юбер Гуркач - Каспер Рууд.  ТБ-трансляція та онлайн-трансляція

У чвертьфіналі турніру ATP Masters 1000 на хардових кортах у Монреалі норвежець Каспер Рууд переміг канадця Фелікса Оже-Аліассіме з рахунком 6-1, 6-2. У півфіналі він буде суперником поляка Губерта Гуркача. Трансляція матчу Хуберт Гуркач – Каспер Рууд на Polsat Sport News і Polsat Box Go. Початок о 21:00.

Раніше польський тенісист переміг фіналіста цьогорічного Вімблдону австралійця Ніка Кіргіоса 7:6 (7-4), 6:7 (5-7), 6:1.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ATP у Монреалі: Хуберт Гуркач та Ян Зелінскі у півфіналі парного розряду!

– Останні кілька тижнів Нік грав у чудовий теніс, тому було приємно змагатися з ним. Сподіваюся, гра сподобалася і вболівальникам. Зрештою, я задоволений результатом, – сказав вроцлавчанин після 10-го місця в рейтингу ATP.

– Я дуже добре почав матч. Здається, у Ніка була легка травма, яка могла послабити його подачу. У той момент, коли ми обидва були добре налаштовані, коли мова йде про цей елемент, ці кілька відсотків зробили різницю, – додав поляк.

Норвежець є сьомим тенісистом ATP у світовому рейтингу та найвищим сіяним гравцем на турнірі в Монреалі, який залишився на змаганнях. Поки що Гуркач зіграв з ним лише один раз – у травні в 1/8 фіналу цьогорічного Відкритого чемпіонату Франції він був 2:6, 3:6, 6:3, 3:6. Пізніше Рууд дійшов до фіналу, першого турніру Великого шолома в кар’єрі, але програв Рафаелю Надалю.

Цього року норвезька тенісистка виграла вже три турніри, всі на грунтових кортах – у Буенос-Айресі, Женеві та Гштааді. На хардових кортах цього року він дійшов до фіналу в Маямі, а рік тому виграв змагання в Сан-Дієго.

– Це був один із тих днів, коли все йде гладко, і, на щастя, це було в моєму випадку. У мене був важкий початок. Суперник зламав мене в першій партії, але я зміг переломити хід змагань. Я влучав у правильні місця, робив необхідні ходи та розширював свої обміни. Такий був план на цю гру, і він добре спрацював, – зізнався Рууд після зустрічі з канадцем.

Найкращий на даний момент польський тенісист є єдиним гравцем, який залишився на змаганнях у Монреалі, який виграв змагання Masters 1000. У 2021 році він виграв турнір у Маямі, також грав на хардових кортах.

Трансляція матчу Хуберт Гуркач – Каспер Рууд на Polsat Sport News і Polsat Box Go. Початок о 21:00.