Home Спортивне життя ATP в Цинциннаті: Стефанос Ціціпас – Борна Чорич. ТБ-трансляція та онлайн-трансляція

61
0
 ATP в Цинциннаті: Стефанос Ціціпас - Борна Чорич.  ТБ-трансляція та онлайн-трансляція

У великому фіналі турніру ATP у Цинциннаті Стефанос Ціціпас зустрінеться з Борною Чоричем. Хто буде кращим у цій дуелі? Трансляція матчу Ціціпас – Чорич на Polsat Sport та Polsat Box Go.

На шляху до фіналу Борна Чорич програв лише один сет – у другому колі Рафаелю Надалю. Турнір у Цинциннаті став першим для іспанця, який відвідав після Вімблдону та його тодішньої травми. 22-разовий переможець турнірів Великого шолома тільки набирає форму, приносячи користь хорватській тенісистці. У наступних трьох раундах Чорич переміг Надаля та виграв з рахунком 2:0.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Kozerki Open: познайомилися з фіналістами

У півфіналі йому довелося зустрітися з Кемероном Норрі. Поєдинок завершився швидко, лише через 90 хвилин. Тож Чорич не повинен особливо втомлюватися, що може стати в нагоді в контексті фіналу. Тим паче, що Циціпас боровся за фінал із Данилом Медведєвим, і їхня зустріч тривала майже на годину довше. Крім того, грек також грав у неділю вранці за польським часом у півфіналі парного розряду. Разом з Холгером Рун, однак, програв парі Майкл Вінус – Тім Пуетц.

Зараз Ціціпас посідає сьоме місце в рейтингу ATP. Чорич класифікується на далекому 152 місці. Однак це пов’язано з тим, що хорват був відсутній протягом року через серйозну травму плеча. Він повернувся до змагань у березні і повинен будувати свою позицію заново. У кар’єрі він посів 12 місце.

Трансляція матчу Ціціпас – Чорич на Polsat Sport та Polsat Box Go. Початок о 22:30.

PolsatSport.pl для телефонів Android та iOS!

Остання інформація та новини на сьогоднішній день, де б ви не були.