Home Спортивне життя ATP в Цинциннаті: Великий успіх Борни Чоріча. Він виграв турнір і...

ATP в Цинциннаті: Великий успіх Борни Чоріча. Він виграв турнір і значно піднявся в рейтингу

61
0
 ATP в Цинциннаті: Великий успіх Борни Чоріча.  Він виграв турнір і значно піднявся в рейтингу

Хорват Борна Чорич у фіналі тенісного турніру ATP у Цинциннаті на хардових кортах переміг сіяного грека Стефаноса Ціціпаса з рахунком 7:6 (7-4), 6:2. Призовий фонд склав 6,9 мільйона доларів.

Після перерви, спричиненої травмою, Чорич займав лише 152 місце у світовому рейтингу. У Цинциннаті він почувався блискуче. У другому колі він вибив іспанця Рафаеля Надаля, а в півфіналі досить гладко переміг Кемерона Норрі, який був посіяний під дев’ятим номером.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Вінус Вільямс, Софія Кенін і Домінік Тім з уайлд-картами на US Open

Завдяки виходу у фінал балканська тенісистка потрапила в топ-30, а точніше на 29 місце.

Грек займає сьоме місце у світовому рейтингу, незважаючи на поразку, піднявся на дві позиції. У першому сеті Ціціпас вів 4:1, але пояснити свою поразку не зміг. – Я не можу відповісти на це питання, тому що я ще сам шукаю відповідь. Мені здається, я був занадто розслабленим, – сказав фіналіст Відкритого чемпіонату Франції 2021 року.

У півфіналі грек усунув лідируючого росіянина Данила Медведєва.

Губерт Хуркач, який програв своєму партнеру в парному розряді американцю Джону Ізнеру, попрощався з турніром у Цинциннаті у другому колі.