Home Спортивне життя Beach Pro Tour: Міхал Бриль і Бартош Лосяк у чвертьфіналі в Гамбурзі

Beach Pro Tour: Міхал Бриль і Бартош Лосяк у чвертьфіналі в Гамбурзі

67
0

Бартош Лосяк і Міхал Бриль виграли останній груповий матч Beach Pro Tour Elite в Гамбурзі та вийшли до чвертьфіналу. Польська пара перемогла лідируючий у світовому рейтингу бразильський дует Андре – Жорж з рахунком 2:1 (21:17, 19:21, 15:11).

Польська пара, восьма в цьому рейтингу, за основну частину змагань – за участю 16 дуетів – пробилася через двоетапну кваліфікацію, в якій здобула чотири перемоги.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Кубок націй з пляжного волейболу: тріумф Норвегії

Боротьба в групі B почалася з поразки від збірної Італії Паоло Ніколаіма і Самуеле Коттафави 0:2 (22:24, 18:21). У наступному поєдинку вони перемогли австрійців Робіна Зайделя та Філіпа Валлера з рахунком 2:0 (21:17, 21:19), відплативши їм за поразку на недавньому Кубку націй.

Ставкою в матчі з бразильцями був вихід до вісімки найкращих турніру. Полякам довелося боротися за перемогу на тай-брейку. У ньому після тривалого обміну вони вже вели 14:9. Успіх після третього матчу був закріплений після діагональної атаки Брила.

Андре та Джордж – бронзові призери цьогорічного чемпіонату світу в Римі.

Лосяк і Бриль, які виступають разом з цього сезону, вже виграли три турніри серії Beach Pro Tour, але нижчої категорії челлендж: у Тлакскалі, Дуаше і нещодавно в португальському Еспіньо. У змаганні Elite вони посіли четверте місце в мексиканському Росаріто.

Чвертьфінал і півфінал у Гамбурзі заплановані на суботу.