Home Спортивне життя British Open: тріумф Кемерона Сміта. Адріан Меронк на 42 місці

British Open: тріумф Кемерона Сміта. Адріан Меронк на 42 місці

60
0
 British Open: тріумф Кемерона Сміта.  Адріан Меронк на 42 місці

Після чудового фінішу австралієць Кемерон Сміт переміг на 150-му розіграші British Open. Польський гольфіст Адріан Меронк завершив свій другий виступ на турнірах Великого шолома на 42-му місці.

Представник країни напередодні останньої неділі в Санкт-Петербурзі. Ендрюс опинився на 48 місці. В останній день на знаменитому Old Course він провів чудовий раунд – дуже хороший старт, який підняв його на дюжину сходинок у таблиці, потім трохи складно на одинадцятій лунці, але останні вісімнадцять турніру закінчилися з 69 ударів, тобто три нижче номіналу (польова норма). Додавши попередні раунди на 75, 68 і 70, Меронк зафіксував загальний рахунок -6.

Дивіться також: Шаховий тур чемпіонів: Левон Аронян переграв І Вея у фіналі

Сміт тріумфував після раундів у 67, 64, 73 і знову 64 «удари» у фіналі. Сума -20 є рекордом The Open на Old Course. Американець Тайгер Вудс у 2000 році зробив ще один удар, а британська легенда гольфу Нік Фалдо зробив ще два удари у 1990 році.

Австралієць отримав Claret Jug, а окрім рейтингових очок виграв бонус у розмірі 2,5 мільйона доларів та надзвичайно престижне звання «Чемпіон-гольфіст року».

Другим став Камерон Янг. Американський гравець написав на картці -19. Ще один удар надійшов від Рорі Макілроя, гордості Північної Ірландії.

Наступний, 151-й випуск The Open відбудеться наступного року в Хойлейку, на трасі Royal Liverpool GC, заснованій у 1869 році.