Home Спортивне життя Бундесліга: «Баварія» краще, ніж «Вольфсбург».

Бундесліга: «Баварія» краще, ніж «Вольфсбург».

56
0

Джамал Мусіала відзначився прем’єрним голом у матчі проти VfL Wolfsburg.

Мюнхенська “Баварія” перемогла “Вольфсбург” з рахунком 2:0 у другому турі Бундесліги. Результат визначив уже перерва. Цього разу в складі «Вілкува» не з’явився жоден польський гравець. Чемпіон Німеччини лідирує в таблиці з усіма очками.

“Баварці були смертоносними в атаці, особливо в першому таймі, коли Садіо Мане, Томас Мюллер і Джамаль Мусіала сівали хаос у штрафному майданчику своїх суперників”, – повідомляє Reuters.

Голи у ворота захисників титулу забивали на 33-й хвилині Мусіала, а через 10 хвилин — досвідчений Мюллер, який провів свій 417-й матч Бундесліги і піднявся на четверте місце в хроніці «Баварії».

Тим часом 19-річний Мусіала став першим німецьким футболістом у віці до 20 років, який забив 14 голів у Бундеслізі. У нинішньому сезоні він уже має три голи і очолює турнірну таблицю бомбардирів.

— Все йде по-нашому. Я граю в дійсно хороший футбол, – оцінив Мусіала.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Філіп Костич перейшов у “Ювентус”.

Садіо Мане, привезений з Ліверпуля з Ліверпуля, двічі забив ворота «вовків», але обидва голи сенегальців були скасовані після аналізу VAR.

Якуб Камінський всю гру просидів на лаві запасних гостей, а в складі цієї команди не було Бартоша Бялека.

Цього сезону баварці забили вже 13 голів у трьох офіційних матчах. У матчі за Суперкубок вони перемогли РБ Лейпциг з рахунком 5:3, а в стартовому матчі Бундесліги перемогли над Айнтрахтом Франкфурт з рахунком 6:1.

Крім них, тільки дортмундська “Боруссія” має повні очки після двох турів.