Home Спортивне життя Бундесліга: мюнхенська “Баварія” розгромила “Айнтрахт” у Франкфурті на відкритті сезону

0 просмотров
0
Бундесліга: мюнхенська

Через вісім років мюнхенська “Баварія” вчиться працювати без Роберта Левандовскі. Перший матч нового сезону Бундесліги – проти “Айнтрахта” у Франкфурті – виглядав чудово в його виконанні. Баварці перемогли з рахунком 6:1, продемонструвавши свіжість і креативність в атаці.

Погром господарів почався на п’ятій хвилині. Спочатку Джошуа Кімміх забив прямо зі штрафного. Пізніше – на 10-й хвилині – Бенжамен Павар підвищив 2:0. Наступні голи нападники забили в першому таймі. На 29-й хвилині Садіо Мане відзначився дебютним ударом у Бундеслізі. На 35-й хвилині бомбардиром відзначився Джамал Мусіала, а на 43-й – Серж Гнабрі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Роберт Левандовскі зачарував. «Я знав, що мені підказувало моє серце»

Змінивши сторони, мюнхенці трохи знизили тон. Атакували вони набагато менш активно, ніж у першому таймі, чим намагалися скористатися господарі. Їхні зусилля принесли результат на 64-й хвилині. Мануель Нойєр виконав вкидання, яке виконав Рендал Коло Муані. Французький форвард опинився перед порожніми воротами і забив почесний гол. Ще на 83-й хвилині “Баварія” закріпила перемогу завдяки Джамалу Мусіалу, який таким чином оформив дубль.

Айнтрахт Франкфурт – Баварія Мюнхен 1:6 (0:5)

Цілі: Рендал Коло Муані 64 – Джошуа Кімміх 5, Бенджамін Павард 10, Садіо Мане 29, Джамал Мусіала 35, 83, Серж Гнабрі 43

PolsatSport.pl для телефонів Android та iOS!

Previous articleУкраїна, українська армія. Критичний звіт Amnesty International. Зеленський критикує, глава київського офісу йде
Next articleВійна в Україні, проблеми Африки, загроза голоду. Посол США в ООН з питань продовольчої кризи