Home Спортивне життя Бундесліга: Уніон Берлін знову лідирує

Бундесліга: Уніон Берлін знову лідирує

62
0

Гравці Уніон Берлін повернули лідерство в турнірній таблиці німецького чемпіонату. У недільній грі вони перемогли на своєму стадіоні гравців 7-го туру «Вольфсбург» з рахунком 2:0. Наприкінці минулого сезону «Юніон» не програвав в останніх 14 іграх чемпіонату.

Останню поразку в Бундеслізі Уніон зазнав 19 березня, коли програв мюнхенській Баварії з рахунком 0:4. У цьому сезоні на його рахунку п’ять перемог і дві нічиї.

Дивіться також: Польський голкіпер зупинив Баварію

У неділю перемогу берлінцям забезпечили голи американця Джордана Сібачеу та представника Суринаму Шеральдо Беккере, який з шістьма голами очолює класифікацію бомбардирів.

Уніон на два очки випереджає дортмундську “Боруссію”, яка розгромила “Шальке” вдома в суботньому рурському дербі з рахунком 1:0. Переможний гол на 79-й хвилині забив 17-річний Юсуф Мукоко.

Лише четверта, відстаючи на п’ять очок, мюнхенська “Баварія”. У суботу захисники титулу також програли Аугсбургу з рахунком 1:0. Гол на 59-й хвилині забив Мергім Беріша, а у складі господарів всю гру відіграли голкіпер Рафал Гікевич і захисник Роберт Гумні. Особливо відзначився перший із них, який на 73-й хвилині вийшов переможцем із виходу один на один із Лероєм Сане, а в доданий час відбив головою голкіпера «Баварії» Мануеля Нойєра, який налетів на воротаря. штрафний майданчик суперників у пошуках зрівняльного голу.