Home Спортивне життя Чемпіонат Європи серед волейболісток U-22: Польща – Сербія. Пряме включення та...

Чемпіонат Європи серед волейболісток U-22: Польща – Сербія. Пряме включення та результат

61
0
 Чемпіонат Європи серед волейболісток U-22: Польща – Сербія.  Пряме включення та результат

Настав час чергової зустрічі зі збірною Польщі серед волейболісток до 22 років у рамках турніру чемпіонату Європи в Тарнові. Другим суперником наших футболістів по групі буде збірна Сербії. Пряма трансляція та результати на Polsatsport.pl.

На жаль, поляки розпочали турнір із поразки, визнавши перевагу Франції. Вівторкова зустріч подарувала величезні емоції, особливо на тай-брейку, який завершився перемогою «триколірних» 22:20!

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Волейболісти Європи U-22: коли ігри? Розклад турніру в Тарнові. ТБ-трансляції та онлайн-трансляції

Не виключено, що подібна драма чекає на вболівальників і ввечері середи, коли біло-червоні «схрестять рукавички» з сербами. Балканська команда на вступі перемогла Австрію з рахунком 3:0, але варто зазначити, що цей результат не відображає хід зустрічі. Перші два сети австрійці програли з перевагою, а в третьому поступилися 23:25.

Полякам, які хочуть боротися за медалі на цьому змаганні, вкрай потрібна перемога.

Arena Jaskółka Tarnów приймає найкращі європейські команди віком до 22 років. Це перший турнір такого роду в історії. У ньому грають вісім команд, розділених на дві групи по чотири команди.

З кожної групи до півфіналу вийдуть дві найкращі команди. Переможені зіграють за бронзу, а переможці зустрінуться у гранд-фіналі. У неділю, 17 липня, ми зустрінемося з першим чемпіоном Європи U-22.

Серед фаворитів турніру – збірні Італії та Польщі. Волейболісти з Італії є чемпіонами світу U-21 з 2021 року. Підопічні тренера Даніеля Плінського посіли на цьому турнірі третє місце. Обидві команди зіграли між собою у півфіналі, в якому перемогли італійці з рахунком 3:2 (15:12 на тай-брейку). Цей турнір проходив на рубежі вересня та жовтня в Італії та Болгарії.

Пряма трансляція та результати матчу Польща – Сербія з 19:30 на Polsatsport.pl.

PolsatSport.pl у версії для телефонів з Android та iOS!

Остання інформація та новини на сьогоднішній день, де б ви не були.