Home Спортивне життя Чемпіонат Європи серед жінок: «Левиці» найкращі в Європі! Польська жінка в...

Чемпіонат Європи серед жінок: «Левиці» найкращі в Європі! Польська жінка в ролі другого плану

79
0
 Чемпіонат Європи серед жінок: «Левиці» найкращі в Європі!  Польська жінка в ролі другого плану

Дві найкращі європейські жіночі футбольні команди зійшлися між собою у вирішальному поєдинку Чемпіонату Європи серед жінок 2022. На історичному Уемблі англійки перемогли німкень з рахунком 2:1. Лінійним арбітром цього матчу була полька – Пауліна Барановська.

На 62-й хвилині матчу 25-річна півзахисниця збірної Англії Кіра Уолш зі своєї половини поля відправила блискучий м’яч прямо за спини німецької суперниці. Елла Енн Тун швидко наздогнала м’яч.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Жіночий футбол ME: рекорд відвідуваності фіналу на “Уемблі”.

22-річна дівчина була помітно швидшою за захисників збірної Німеччини, завдяки чому швидко втекла і опинилася один на один з Мерле Фромс. Німецька голкіперка пройшла довгий шлях, але це мало що дало, тому що хавбек Манчестер Юнайтед продемонструвала свою дивовижну техніку, перекинувши м’яч високо над воротарем, в той же час поклавши його під штангу.

Трохи більше ніж за 10 хвилин до кінця основного часу гри німці влаштували чудову командну дію. На першому плані голкіперки “червоних дияволів” Мері Ерпс, виведена з лави запасних, Табеа Вассмут знайшла на правому фланзі Сідні Ломанн, а та блискучим пасом подала подругу з мюнхенської “Баварії” Ліну Магулл. 27-річний гравець впевнено скористався нагодою і вів до нічиєї.

Доля зустрічі знову перевернулася. Цього разу на 111-й хвилині, коли у додатковий час з кутового розіграв м’яч футболіст “Манчестер Сіті” Лорен Хемп. М’яч відскочив від гравців німецької команди і врешті-решт дістався наступній футболістці “городян” Хлої Келлі. Цим ударом форвард гарантував Англії перший в історії титул чемпіона Європи.

За всю свою пригоду з чемпіонатом Європи представники Англії здобули двічі срібну та один раз бронзову медаль.

PolsatSport.pl для телефонів Android та iOS!