Home Спортивне життя Чемпіонат Європи з плавання: польська естафета одразу за п’єдесталом пошани, Анна Довгерт...

Чемпіонат Європи з плавання: польська естафета одразу за п’єдесталом пошани, Анна Довгерт і Пауліна Педа у фіналі

71
0

Польська змішана естафета 4х100 м комплексом посіла четверте місце на чемпіонаті Європи з плавання в Римі. У фіналі на дистанції 200 м на спині Лаура Бернат була сьомою, а Анна Довгірт і Пауліна Педа вийшли у фінал на дистанції 50 м батерфляєм.

У ранковій естафеті біло-червоні здобули третій результат – 3.48,08. До їх складу входили: Педа, Давід Вікера, Адріан Яшкевич та Александра Полянська.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У Майкла Фелпса є схожість … на кукурудзяному полі

У фіналі Яшкевича змінив Якуб Маєрський, і поляки деякий час утримували медаль. Вони побили рекорд країни – 3.45,20, але цього не вистачило для п’єдесталу. Зрештою їх наздогнали англійці. Голландці випередили італійців.

У півфіналі на 50 м з «батерфляєм» Довгерт вона показала п’ятий результат – 26,03, а Пауліна Педа сьомий – 26,16. Шведська світова рекордсменка Сара Сьострем була поза межами суперниць, досягнувши результату 25.10 без поштовхів.

Після дуже вдалого старту та п’ятого місця у півфіналі вболівальники сподівалися на вдалий виступ Лаури Бернат у фінальній дистанції 200 м на спині. Проте 17-річний юнак проплив на секунду повільніше, ніж напередодні, і фінішував сьомим. Переможницею стала на 10 років старша за неї Маргарита Панзьє.

Інші польські представники зазнали невдачі. Домініка Штандера показала 13-й час у півфіналі на 100 м вільним стилем – 1.08,23, а Кароль Островський став 11-м у півфіналі на 100 м вільним стилем – 48,69. В останніх, королівських змаганнях, румун Давид Поповічі з результатом 46.98 встановив рекорд Європи серед юніорів та юніорський світовий рекорд. Цей результат лише на 0,07 секунди гірший за світовий рекорд 2009 року бразильця Сесара Сьєло Філью.

П’ятниця була італійським днем ​​у басейні Foro Italico. Окрім Панцієри, золоті медалі завоювали: Томас Чеккон на дистанції 50 м батерфляєм, Ніколо Мартіненгі на 100 м брасом та Сімон Куадарелл на 800 м вільним стилем. У свою чергу голландці отримали дві перемоги, адже окрім змішаної естафети на найвищій сходинці п’єдесталу пошани була Марріт Стінберген, найшвидша на дистанції 100 метрів.