Home Спортивне життя Чемпіонат Європи з плавання: польська змішана естафета без медалей, золото у британців

74
0

Друге місце посіли французи – 7.29,25, а третє італійці – 7.31,85.

Польською подією вівторка стала срібна медаль Катажини Васік на дистанції 50 метрів вільним стилем. 30-річна краків’янка досягла часу 24.20. Перемогла шведка Сара Сьострем – 23,91, а третьою стала голландка Валері ван Рун – 24,64.

Васік є найкращим польським плавцем останніх років, але Сьостроем є абсолютною світовою зіркою. Як і під час червневого чемпіонату світу з глобусу в Будапешті, у вівторок полячці довелося визнати перевагу титулованої шведки.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Срібло Катажини Васік!

Васік також виграв срібло чемпіонату Європи два роки тому в столиці Угорщини.

Проте, Sjoestroem має, серед інших, чотири медалі Олімпійських ігор, у тому числі золото Ріо-де-Жанейро (2016) на етапі 100 м батерфляєм. Вона десять разів виходила на найвищий етап чемпіонату світу, а на чемпіонаті Європи була кращою 16 разів. У Римі вона раніше тріумфувала на дистанції 50 м батерфляєм.

Це вже друга біло-червона медаль у цьому виді спорту. У неділю Якуб Маєрскі здобув бронзу на дистанції 100 м батерфляєм.

За кілька хвилин до старту Васіка у фіналі на дистанції 200 м батерфляєм виступив Кшиштоф Хмелевскі. Час 1.56.43 забезпечив йому восьме місце. Переможцем став Крістоф Мілак з Угорщини – 1.52,01. Другим став його співвітчизник Річард Мартон – 1.54,78, а третім – італієць Альберто Раззетті – 1.55,01.

У півфіналі з четвертим часом Ксаверій Масюк вийшов у вирішальний забіг на 100 м на спині – 53,71. У цьому ж змаганні вибув дев’ятий Кацпер Стоковскі – 54,18. З восьмим результатом Павел Юрашек вийшов у фінал на 50 м вільним стилем – 21,92.

Домініка Штандера програла у півфіналі на дистанції 50 м класичним бігом. Час 31.35 забезпечив їй 12 місце.