Home Спортивне життя Чемпіонат Європи з пляжного волейболу: Четверте місце Бриля і Лосяка

Чемпіонат Європи з пляжного волейболу: Четверте місце Бриля і Лосяка

69
0

Бартош Лосяк (ліворуч) і Міхал Бриль (праворуч).

У матчі за третє місце чемпіонату Європи з пляжного волейболу в Мюнхені Міхал Бриль і Бартош Лосяк програли норвежцям Андерсу Молу і Крістіану Соеруму з рахунком 0:2 (16:21, 17:21).

У першому сеті чемпіони світу та Олімпійські чемпіони з Норвегії швидко нав’язали полякам свої умови, скориставшись важкою подачі (6:3). Блок у виконанні Мола збільшив дистанцію (8:4), яку суперники біло-червоних, ймовірно, зберегли до кінця гри. Перемогу 21:16 закріпив черговий блок Пірса.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Чемпіонат Європи з пляжного волейболу: Міхал Бриль і Бартош Лосяк вилетіли у півфіналі

Другу партію теж краще розпочали волейболісти з Норвегії, адже полякам було важко пробити руками Мола (5:3). Збірна Польщі все частіше помилялася, а суперниці стабільно використовували контратаки та результативно блокували.

Серія ігор Брила дозволила підопічним наставника команди Гжегожа Клімека компенсувати більшу частину програшу – з 10:15 до 15:16. У підсумку Бриль помилився на подвійному підбиранні, і перевага норвежців знову збільшилася (19:16). Перемогу вони не випустили і матч завершився атакою Соерума (21:17).

У фіналі при О 17.30 чеська пара Ондрей Перушич і Давид Швайнер, яка перемогла поляків у півфіналі, зіграє зі шведським дуетом Давід Ахман – Йонатан Хельвіг.

Результат матчу за 3 місце:

Андерс Бернтсен Мол, Крістіан Сандлі Соерум (Норвегія) – Міхал Бриль, Бартош Лосяк (Польща) 2:0 (21:16, 21:17).