Home Спортивне життя Чемпіонат Європи з велоспорту на треку: Матеуш Рудик п’ятий у спринті

Чемпіонат Європи з велоспорту на треку: Матеуш Рудик п’ятий у спринті

62
0
Чемпіонат Європи з велоспорту на треку: Матеуш Рудик п'ятий у спринті

Матеуш Рудик став п’ятим у спринті, який виграв француз Себастьєн Віж’є, а Даніель Станішевський посів шосте місце у кваліфікаційній гонці, в якій тріумфував переможець італієць Еліа Вівіані на чемпіонаті Європи з велоспорту на треку в Мюнхені.

Ніколь Плосай також виступала у недільному фіналі, але її старт у гонці на очко був невдалим. Полячка набрала лише два очки на льотних фінішах і була подвоєна, що призвело до втрати 20 очок.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Тур по Секлерландії: остання перемога Шимона Рекіти

Незрівнянної в цій гонці виявилася бельгійська спринтерка Лотте Копецкі, також відома своїми виступами в шосейних гонках. На дистанції 25 км (125 кіл траси) вона тричі надолужила коло і випередила італійку Сільвію Занарді більш ніж на 30 балів.

У фінальних чоловічих спринтерських гонках змагалися два представники Франції та два представники Великобританії. І в боротьбі за бронзу, і в двобої за золото швидшими були французи – Раян Хелал і Себастьєн Віж’є, щоправда, останній здобув чемпіонський титул лише після третього, вирішального двобою.

Поляки вибули на більш ранньому етапі. У суботу Рафал Сарнецький програв дуель в 1/8 фіналу, а Матеуш Рудик вилетів у чвертьфіналі. Рудик, однак, класифікувався на високому, п’ятому місці, оскільки позицію визначало час у кваліфікації. У них поляк домігся другого результату, поступившись лише пізніше срібному призеру британцю Джеку Карліну.