Home Спортивне життя Чемпіонат Європи з велоспорту: п’яте місце Мацея Боднара у гонці на час

Чемпіонат Європи з велоспорту: п’яте місце Мацея Боднара у гонці на час

65
0
Чемпіонат Європи з велоспорту: п'яте місце Мацея Боднара у гонці на час

Швейцарець Штеффан Біссеггер завоював золоту медаль Чемпіонату Європи з велоспорту в індивідуальній гонці на час. На 24-кілометровій трасі під Мюнхеном Мацей Боднар став п’ятим, а Філіп Мацеюк – 20-м.

Срібну медаль завоював співвітчизник переможця Стефан Куенг, переможець двох попередніх чемпіонатів Європи. Бронзову медаль отримав дворазовий чемпіон світу в цих змаганнях італієць Філіппо Ганна.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Міхал Квятковський продовжив контракт з британською командою

Куенг відстав від Біссеггера трохи більше ніж на півсекунди, а Ганна, минулорічна віце-чемпіонка Європи, була приблизно на вісім секунд повільніша за золотого медаліста. Боднару до п’єдесталу не вистачило майже 30 секунд.

Раніше у жіночих змаганнях перше місце також посіла Швейцарія – тріумфувала Марлен Ройсер. Агнешка Скальняк-Сойка була 10-ю, а Марта Лах – 24-ю.