Home Спортивне життя Чемпіонат світу Євгенія 2022: два поляки з медалями в метанні молота

Чемпіонат світу Євгенія 2022: два поляки з медалями в метанні молота

4 просмотров
0

Павел Файдек здобув золоту медаль у метанні молота на Чемпіонаті світу з легкої атлетики в Юджині з результатом 81,98 м. Войцех Новіцкі виграв срібну «шайбу» з результатом 81,03 м.

Новіцкі розпочав змагання з кидка на 77,40 м. Американець Руді Вінклер у першій спробі відправив молот на 78,91 м. Француз Квентін Біго набрав 79,52 м і вийшов лідером. У першому кидку Файдек досяг лише 74,71 м.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Летесенбет Гідей – чемпіонка з бігу на 10 000 метрів

У другій спробі Новіцкі взяв 80,07 м і вийшов на перше місце. Угорець Бенс Халаш кинув 79,46 м. ​​Файдек покращив на 80,58 м і випередив Новіцького. Через кілька хвилин лідером став норвежець Ейвінд Хенріксен, який метав молот на відстань 80,87 м.

У третій серії Новіцкі випередив норвежця з кидком на 81,03 м. Бігот покращився до 80,24 м. Файдек впевнено вийшов вперед з кидком на 81,98 м. Ніхто з гравців не зміг випередити польських конкурентів. Третє місце в цьому змаганні зайняв норвежець Хенріксен.

Таким чином, Файдек завоював свою п’яту поспіль золоту медаль на Чемпіонаті світу з легкої атлетики. Новіцкі виграв свій четвертий “диск” на чемпіонаті світу, але лише перше срібло.

Це вже третя медаль для біло-червоних на цьогорічних змаганнях в Юджині. Перший «диск» виграла Катажина Здзебло, яка виграла срібло у ходьбі на 20 км.