Home Спортивне життя Чемпіонат світу з фехтування: кореянка Сонг найкраща на шпазі, угорець Сілагії на...

Чемпіонат світу з фехтування: кореянка Сонг найкраща на шпазі, угорець Сілагії на шаблі

56
0

У корейки найкращі сезони в кар’єрі, оскільки в лютому вона вперше виграла Кубок світу. У свою чергу, батьки дворазових призерів Європи, які проживають у Кельні, є кенійцями та поляками.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ЧМ з легкої атлетики: ефіоп Гебресласе переміг у марафоні

Бронзові медалі у італійки Росселли Ф’ямінго, дворазової чемпіонки світу та дворазової віце-чемпіонки Європи, і Ман Вай Вівіан Конг з Гонконгу, яка вдруге піднялася на найнижчий п’єдестал пошани світу.

Кращими поляками стали Рената Кнапік-Мязга (AZS AWF Kraków) і Мартина Сватовська-Венґлярчик (AZS AWF Катовіце), які вилетіли в 1/16 фіналу.

Найважливіший результат у змаганнях на шаблях також визначив один влучний удар – його забив Сілагії та переміг француза Максима П’янфетті 15:14. Триразова олімпійська чемпіонка вперше тріумфувала на чемпіонаті світу. Раніше в його активі була одна бронзова медаль.

Натомість 23-річний студент математики паризької Сорбонни був найуспішнішим у своїй кар’єрі. Він ніколи раніше не стояв на подіумі чемпіонату чи Кубка світу.

Бронзові медалі здобули цьогорічний чемпіон Європи грузин Сандро Базадзе та румун Юліан Теодосіу.

В основному турнірі, за участю 64 шпажистів, зіграли двоє поляків, які вилетіли в 1/32 фіналу. Шимон Грацюк посів 50-те місце, а трохи позаду нього розташувався Пьотр Качковський.

Понеділок став першим днем ​​боротьби за медалі після трирічної перерви в Кубку світу. У вівторок на дошці в основній частині індивідуальних турнірів вийдуть чотири польські флористи та двоє пішоходів.