Home Спортивне життя Чемпіонат світу з фехтування: поляки боротимуться за бронзу

Чемпіонат світу з фехтування: поляки боротимуться за бронзу

50
0

Польські фехтувальники змагатимуться з французами за бронзу командного турніру чемпіонату світу з фехтування в Каїрі. У півфіналі вони поступилися корейцям 28:45.

Біло-червоні у складі: Рената Кнапік-Мязга (AZS AWF Краків), Мартіна Сватовська-Венґлярчик (AZS AWF Катовіце), Каміла Питка та Магдалена Павловська (обидві AZS AWF Варшава) взяли участь у змаганні під п’ятим номером.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Чемпіонат світу з фехтування: 20 місце у збірній на шаблі

Вони стартували в середу з перемоги над збірною Об’єднаних Арабських Еміратів 45:20 в 1/16 фіналу, а в наступному раунді перемогли чешок 45:26. Вже в четвер у чвертьфіналі розігралися американці з рахунком 40:35.

У фіналі їм протистояли корейці з найвищим сіянням, лідери світового рейтингу, з найкращим у столиці Єгипту одноосібно Сера Сонгом та лідируючим у рейтингу шпигуном Інчжон Чоєм, який не боровся у матчі з біло-червоними.

Підопічні тренера команди Бартломея Єжика програвали від початку, наприклад, після двох турів 3:10 і після п’яти турів 14:23. Полячки не виграли жодного з дев’яти поєдинків і врешті поступилися азіаткам 28:45.

Вони боротимуться за бронзу проти французів, які у другому півфіналі поступилися італійцям 29:30. Це перший шанс польських фехтувальників на медаль у Каїрі.

У четвер медалі розіграють шаблістки, а ось збірна Польщі завершила виступ у середу. Він поступився в 1/16 фіналу збірній України 27:45 і зайняв 20-е місце.