Home Спортивне життя Чемпіонат світу з легкої атлетики: Міхал Гавенда – бронзовий призер у стрибках...

Чемпіонат світу з легкої атлетики: Міхал Гавенда – бронзовий призер у стрибках з жердиною

57
0

Міхал Гавенда виграв бронзову медаль у стрибках з жердиною на Чемпіонаті світу з легкої атлетики серед юніорів до 20 років у Калі, Колумбія. Це вже другий подіум польської команди в цьому змаганні. Раніше третій удар виконала Зузанна Масляна.

17-річний гонщик варшавської Скра подолав 5,45 м, що є рекордом Польщі U18. Переміг француз Ентоні Амміраті – 5,75, випередивши фіна Юхо Аласаарі – 5,60.

Це друга медаль в історії польської легкої атлетики у стрибках з жердиною на Чемпіонаті світу серед юніорів. Попередній, срібний, у 2008 році в Бидгощі здобув Павел Войцеховський.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Німкеня виграла зустріч Tyczka na Molo

Вікторія Око була шостою у фінальному забігу на 400 метрів з бар’єрами. Полячка показала час 58,56. Перемогла американка Акала Гаттетт – 56,16.

Летсіле Тебого з Ботсвани, який був найшвидшим у фінальному забігу на 100 метрів, встановив юніорський світовий рекорд 9,91, цього разу йому довелося задовольнитися срібною медаллю з удвічі більшою довжиною. Переміг Блессінг Акавасі Афріфа, який представляв Ізраїль. Обидва мали час 19,96, але аналіз фотоелемента показав, що Афріфа була на шість тисячних секунди швидшою.