Home Спортивне життя Чемпіонат світу з волейболу 2022: Аргентина – Бразилія. ТБ-трансляція та онлайн-трансляція

117
0
 Чемпіонат світу з волейболу 2022: Аргентина – Бразилія.  ТБ-трансляція та онлайн-трансляція

Матч за 3 місце на Олімпіаді в Токіо. Аргентина перемогла Бразилію з рахунком 3:2. Хто переможе цього разу?

У третьому чвертьфіналі Чемпіонату світу з волейболу 2022 року Аргентина зустрінеться з Бразилією. Цей дуже цікавий поєдинок стане нагодою для команди Канаріньйос провести реванш за зустріч за третє місце на Олімпійських іграх у Токіо. Хто переможе цього разу? Коли і о котрій поєдинку чвертьфіналу чемпіонату світу з волейболістів? Де можна подивитися цю зустріч? Трансляція матчу Аргентина – Бразилія в Polsat Sport і Polsat Box Go.

Аргентина на першому етапі турніру змагалася в групі F у Любляні. Вона почала турнір із поразок 2:3 від Ірану та 2:3 від Нідерландів. У третьому матчі їй вдалося перемогти збірну Єгипту з рахунком 3:2 (хоча вони вже програвали з рахунком 1:2) і вийти в плей-офф з третього місця в таблиці. В 1/8 фіналу підопічні наставника Марсело Мендеса показали клас і несподівано перемогли Сербію з рахунком 3:0. Завдяки цій перемозі вони вперше за 20 років вийшли у вісімку кращих чемпіонатів світу з волейболу.

Дивіться також: Лучано Де Чекко – найкращі дії в матчі Сербія – Аргентина (ВІДЕО)

Бразилія грала в групі B у Любляні. У першому матчі з Кубою вона перемогла з рахунком 3:2, хоча в перших двох партіях поступилася суперниці. У наступних іграх команда Канаріньйос не мала проблем із суперниками. Перемоги над Японією з рахунком 3:0 і Катаром з рахунком 3:0 означають перше місце в групі. Зустріч 1/8 фіналу завершилася перемогою над Іраном з рахунком 3:0.

Зустріч чвертьфіналу ЧС-2022 стане для бразильців можливістю зіграти реванш у матчі за третє місце на Олімпіаді в Токіо. Тоді Аргентина перемогла з рахунком 3:2 (15:13 на тай-брейку), діставшись до бронзової медалі. Хто переможе цього разу?

Трансляція ЧС з волейболу Аргентина – Бразилія у четвер, 8 вересня, о 17:20 на Polsat Sport.