Home Спортивне життя Чемпіонат світу з волейболу 2022: результати та яскраві моменти матчів третього дня...

Чемпіонат світу з волейболу 2022: результати та яскраві моменти матчів третього дня турніру – 28 серпня

106
0

У першій недільній грі групи В Куба зіграла з Катаром. Перші дві партії фаворити кубинці, ймовірно, виграли, але в третій віддали ініціативу своїм суперникам. Команда з Азії, яка дебютує на чемпіонаті світу, несподівано виграла сет – перший в історії старт у цьому виді (22:25). Роздратовані кубинці в наступному сеті не дали суперниці висловитися і перемогли 25:22. В останній дії сету Робертланда Саймон вдало атакував зсередини. Друга зустріч цієї групи мала бути цікавою. Бразилія грала з Японією, але великих емоцій у цьому матчі не було. Волейболісти з Країни висхідного сонця лише загрожували суперницям у першому сеті, деякий час мали перевагу, але канаріньйос вирішили кінцівку так, як і задумували. Наступні партії пройшли під диктовку бразильців, які мали переважну перевагу в атаці.

Дивіться також: Фанати чекають на такі акції! Чудовий обмін як окраса матчу ЧС серед волейболісток (ВІДЕО)

У матчі групи С волейболісти США розгромили 3:0 у Spodek Bułgarow у Катовіце. Збірна Болгарії мала шанс продовжити суперництво. У третьому сеті американці вже програвали 21:24, але похизувалися серією виграних дій і перемогли 26:24. У другій грі цієї групи поляки у трьох сетах впевнено перемогли збірну Мексики.

У грі групи D волейболісти збірної Німеччини боролися в першому сеті з Камеруном. У боротьбі за перевагу команда з Африки навіть мала сетбол, але не скористалася шансом і в підсумку підопічні наставника Міхала Вінярського перемогли 30:28. У наступних іграх дискусій не було, і німці перемогли. Матчі другого туру в цій групі завершилися надзвичайно цікавою сутичкою між Францією та Словенією. Господарі мали шанс обіграти олімпійських чемпіонів у чотирьох сетах, але триколірні виграли захоплюючу гру на свою користь (34:32). Також французи виграли тай-брейк, де перемогли співгосподарів ЧС з рахунком 15:7.

Прохід до 1/8 фіналу вже забезпечено: Бразилія, Франція, Польща та США.