Home Спортивне життя ЧС-2022 серед волейболістів: чотири команди вже в 1/8 фіналу

ЧС-2022 серед волейболістів: чотири команди вже в 1/8 фіналу

57
0

Збірна Польщі вже впевнена у грі в 1/8 фіналу ЧС-2022.

Бразилія, Франція, США та збірна Польщі першими вийшли в 1/8 фіналу чемпіонату світу серед волейболістів, який пройшов у неділю в Польщі та Словенії. Найцікавішим був поєдинок «триколірних» зі словенцями, в якому перемогу олімпійських чемпіонів вирішив тай-брейк.

У першому недільному матчі групи B, яка змагається в Любляні, збірна Катару виграла історичний сет у Куби – це була перша переможна гра на чемпіонаті світу. Однак це все, що вона змогла зробити, і вона програла 1:3.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Волейбольне видовище у Любляні! Ідеальний матч між Францією та Словенією став результатом тай-брейку

У другому матчі бразильці перемогли японців з рахунком 3:0 і першими з учасників цьогорічного чемпіонату світу забезпечили собі вихід до 1/8 фіналу.

Не менш односторонніми були поєдинки в групі С, яка змагалася в Катовіце – в ролі фаворитів, ймовірно, виступали американці, які обіграли болгар з рахунком 3:0, а також поляки, які також виграли у мексиканців у трьох сетах. Обидва волейболісти зі США та збірної Польщі вже впевнені у виході в 1/8 фіналу, незалежно від результату прямого матчу у вівторок.

Найцікавіше було в групі D. У Любляні німці виграли з Камеруном з рахунком 3:0, але в першому сеті було близько до несподіванки, адже африканська збірна тривалий час лідирувала. У підсумку підопічні наставника Міхала Вінярського зрівняли рахунок, а потім перемогли – 30:28. Це перша перемога колишнього представника Польщі в якості тренера на чемпіонаті світу.

Хітом дня став другий матч групи D між господарями та олімпійськими чемпіонами з Токіо. Словенці несподівано вели в рахунку 2:1 після трьох сетів і мали два матчболи в четвертому, але не використали жодного з них.

На тай-брейку їм не вистачило сил зупинити стрімких французів і вони в підсумку програли 2:3. Таким чином “триколірні” поповнили групу, яка вже міцно займає топ-16.

У понеділок змагатимуться команди груп A, E та F.