Home Спортивне життя ЧС-2022 серед волейболістів: муки фаворитів у другому матчі 1/8 фіналу

ЧС-2022 серед волейболістів: муки фаворитів у другому матчі 1/8 фіналу

78
0

Фаворитами цього протистояння були волейболісти Італії, але кубинці вдало розпочали цю зустріч. Вони були сконцентровані, грали результативно, на ентузіазмі і довго не відставали від суперників. У середині сету навіть на мить здобули перевагу – коли Марлон Янт продемонстрував ефективну атаку, 12:14. Однак у підсумку свої умови гри нав’язали італійці. Після результативної атаки Даніеле Лавії відскочив на три очки (21:18) і втримав цю перевагу. Очковим блоком вони встановили результат 25:21.

Дивіться також: Команда Міхала Вінярського вибула з чемпіонату серед волейболістів-2022! Ми зустріли першого чвертьфіналіста

У другій партії перевагу здобули волейболісти з Куби. Після подачі Хесуса Еррери було 8:12, але італійці швидко компенсували ці втрати (11:12). Куба відновив перевагу, але волейболісти з Італії знову зрівняли, коли Алессандро Мік’єлетто показав ейс (17:17). Здавалося, вони повторять історію з попередньої гри, а команда Hot Island зіграла кінцівку так, як задумала. Дві завершені контратаки, блок і кубинці знову відскочили (19:23). Не допомогли італійським волейболісткам і власні помилки. Одна з них – автоатака Юрія Романо – закрила цю частину матчу (21:25).

У третьому сеті обидві команди грали хвилеподібно і команда здобула перевагу один-два рази. У середині цієї партії італійські волейболісти підскочили на три очки (14:11), але суперниці компенсували програш. Кінцівка принесла багато емоцій. Італійці відскочили на два очки, після двох очкових блоків (22:20), а після атаки Романо мали сетбол (24:22). Ще дві дії кубинці завершили, перейшовши в гру переваги. У ньому команда з Куби занурилася у власні помилки – пропущену подачу та зірвану атаку (26:24).

Наступний етап кубинці почали сильним ударом (0:3, 4:8), але розтратили цю перевагу в одній подачі, коли Сімоне Анзані показав два ейси (8:8). Середня частина сету йде серією за серією – три дії італійців (15:12), три дії Куби (15:15) і чотири дії італійців (19:15). Кубинці в кінцівці мало що змогли зробити, припустилися власних помилок або не змогли пробити блок суперників. В останній дії матчу Роберто Руссо вдало атакував з центру (25:18).

Найбільше балів: Юрі Романо (14), Даніеле Лавіа (11) – Італія; Хесус Еррера (23), Робертленді Сімон (11), Марлон Янт (11) – Куба. Кубинці краще забивали в атаці, але помилялися набагато більше суперників (28–44). Блок (12–5) був сильною зброєю італійських волейболісток.

Італія – ​​Куба 3:1 (25:21, 21:25, 26:24, 25:18)

Італія: Алессандро Мікілетто, Сімоне Джаннеллі, Джанлука Галассі, Даніеле Лавіа, Юрі Романо, Роберто Руссо – Фабіо Баласо (ліберо) і Ріккардо Сбертолі, Сімоне Анзані. Тренер: Фердінандо Де Джорджі.
Куба: Осніель Мергарехо, Ліван Осорія, Хесус Еррера, Робертленді Сімон, Адріан Гойде, Марлон Янт – Йондер Гарсія (ліберо) і Мігель Анхель Лопес, Хав’єр Консепсьйон, Мігель Гутьєррес, Хосе Гутьєррес. Тренер: Ніколас Вівес.

Результати, розклад і графік трансляцій матчів 1/8 фіналу ЧС-2022 серед волейболістів:

2022-09-03: Словенія – Німеччина 3: 1 (25:18, 25:19, 21:25, 25:22)

2022-09-03: Італія – ​​Куба 3: 1 (25:21, 21:25, 26:24, 25:18)

2022-09-04: США – Туреччина (неділя, 17.20; трансляція – Polsat Sport)
2022-09-04: Польща – Туніс (неділя, 20.50; трансляція – Polsat Sport)

2022-09-05: Нідерланди – Україна (понеділок, 17:20; трансляція – Polsat Sport)
2022-09-05: Франція – Японія (понеділок, 20.50; трансляція – Polsat Sport)

2022-09-06: Сербія – Аргентина (вівторок, 17:20; трансляція – Polsat Sport)
2022-09-06: Бразилія – ​​Іран (вівторок, 20.50; трансляція – Polsat Sport).