Home Спортивне життя ЧС-2022 серед волейболістів: польські волейболісти тримають кулаки за біло-червоних

60
0

Польські волейболісти тримають кулаки за біло-червоних.

Незабаром поляки зіграють з американцями у півфіналі Чемпіонату світу. Перед початком матчу польські волейболісти вирішили підтримати «Біло-Червоних».

Магдалена Стисяк однією з перших заговорила про майбутній бій.

— Тримаємо за вас кулаки. Ми віримо, що ти зіграєш у фіналі, – сказав Стисяк.

Зузанна Горецька також побажала удачі підопічним Ніколи Грбіча.

– Хлопці, удачі в чвертьфіналі. Ми знаємо, що ви докладете максимум зусиль, – сказала Гурецька.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Зустрічали другого півфіналіста ЧС-2022 з волейболу Словенія перемогла Україну

Варто нагадати, що під час цьогорічного чемпіонату поляки вже зустрічалися зі Сполученими Штатами. На груповому етапі «Бяло-Червоні» розгромили суперників із-за океану з рахунком 3:1.

– Сподіваюся, ви повторите результат групового етапу. Вся Польща з вами. Ми вболіваємо за вас. Go Poland – Joanna Wołosz підсумувала весь матеріал.

Весь матеріал у прикріпленому відео матеріалі.

Чвертьфінал між поляками та американцями відбудеться останнім – у четвер о 21.00 на Арені Глівіце. Трансляція матчу з 20.50 в Polsat Sport та Polsat Box Go. Початок передматчевої студії о 19.30.