Home Спортивне життя ЧС-2022 з волейболу: Сенсація у матчі «польської» групи!

ЧС-2022 з волейболу: Сенсація у матчі «польської» групи!

64
0

Сенсаційним результатом завершився перший матч 3-го туру «польської» групи С ЧС-2022 Волейболісти збірної Мексики несподівано перемогли Болгарію з рахунком 3:2.

Прем’єрний випуск пройшов за планом, мексиканці програли 20:25. Однак і тоді були моменти невдалої гри збірної Болгарії. У наступних іграх, підбадьорені таким поворотом подій, мексиканці скористалися застоєм у команді суперників і перемогли 25:20 і 25:23. Більше того, вони могли вирішити цей матч у четвертій партії, в якій вели 20:16. Досвід болгар переважив і вони виграли нервову кінцівку (23:25).

Дивіться також: Бартош Беднож і Норберт Хубер підтримують колег зі збірної

Втрата очка означала, що перед тай-брейком фактично було відомо, що жодна зі сторін не має шансів вийти з третього місця. Заповнені перед поєдинком трибуни «Катовіце Сподек» почали все активніше підтримувати мексиканців, що стоять нижче.

У вирішальному сеті після рівного старту перевагу здобули болгарки, які, змінившись сторонами, мали два очки випередження (8:6). Коли вони отримали матч-бол за 14:11, здавалося, що вони його вирішать на своєму шляху. Проте амбітні суперники не здавалися. Вони вирушили надолужувати збитки і призвели до боротьби за перевагу, яку врегулювали на свою користь. У двох останніх діях їм вдалося заблокувати атаки суперників (18:16). Героєм команди-переможця став Дієго Гонсалес Кастанеда, який набрав 33 очки (26/39 в атаці + 4 ейси + 3 блок-шота).

Мексика – Болгарія 3:2 (20:25, 25:20, 25:23, 23:25, 18:16)