Home Спортивне життя Дві хвилини були речі. Лехія програла Рапіду та вилетіла з Ліги...

Дві хвилини були речі. Лехія програла Рапіду та вилетіла з Ліги конференцій

53
0
 Дві хвилини були речі.  Лехія програла Рапіду та вилетіла з Ліги конференцій

У першому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій футболісти «Лехії» вибили віце-чемпіона Північної Македонії Pandev Academy – вдома перемогли з рахунком 4:1, а вдома – 2:1. У свою чергу команда австрійської Бундесліги, п’ята в минулому сезоні, розпочала кубкові змагання з другого раунду.

Гданська Лехія зняла дорогоцінну нульову нічию у Відня. Рапід є 32-разовим чемпіоном Австрії та має набагато більше досвіду на міжнародній арені. Якщо в першому матчі «Лехія» вдало нейтралізувала перевагу відбудованих господарів, то в другому матчі це не вдалося.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга конференцій: Раків Ченстохова у третьому кваліфікаційному раунді

Початок зустрічі для «Лехії» видався непоганим. Уболівальникам, які зібралися на Polsat Plus Arena, не довелося довго чекати першого голу, на жаль, не своєї команди. На 16-й хв. після, на перший погляд, нешкідливої ​​дії, Ніколас-Герріт Кун переміг Душана Куцяка дальнім ударом. Однак цей результат протримався недовго, тому що через дві хвилини Якуб Калузінський сфолив у штрафному майданчику на Гвідо Бургсталлері, і суддя вказав на одинадцятий метр. Воротар «Лехії» відчув намір Марко Грюелля, але все одно м’яч у його руках знову опинився у сітці воріт і «Рапід» уже вів з рахунком 2:0.

Гравці «Лехії» мали свої моменти для контактного голу, але жодним з них не скористалися. Підопічні Фердинандо Фельдхофера також могли збільшити рахунок, але на перерву команди пішли з рахунком 0:2.

На другу частину гри «Лехія» вийшла з двома змінами у складі. Калузінського, на рахунку якого була жовта картка, замінив Ярослав Кубіцкі, а Крістіана Клеменса – Флавіо Пайшао. Ці перестановки внесли свіжість у гру гданчан. На 53-й у них була чудова можливість забити, але Лукаш Зволінський не влучив з близької відстані. Цей же гравець на 83-й хвилині не змарнував шанс. Він скористався передачею Філіпа Коперскі і помістив м’яч у ворота, подарувавши надію “Лехії”.

Гол надихнув господарів на продовження боротьби. Через мить Качпер Сезонєнко мав чудову можливість зрівняти рахунок. Після нічиєї Флавіо Пайшао залишився наодинці з воротарем, але перевів м’яч вище поперечини. До кінця матчу забитих голів не було, що означало завершення єврокубкової авантюри «Лехії».

Лехія Гданськ – Рапід Відень 1:2 (0:2)

Цілі: Лукаш Зволінський 83 ‘- Ніколас-Герріт Кун 16′, Марк Грюель 18’

Лехія: Душан Куцяк – Давид Штец (76 ‘Філіп Коперський), Міхал Налепа, Маріо Малоча, Рафал Петрзак – Крістіан Клеменс (46’ Флавіо Пайшао), Мацей Гайос, Якуб Калузінський (46 ‘Ярослав Кубіцький), Марко Террацціно (67’ Кацпер Сезонєнко) , İlkay Durmuş (67 ‘Conrado) – Łukasz Zwoliński

швидкий: Ніклас Хедль – Торстен Шик (83 ‘Мартін Косцельник), Емануель Айву, Кевін Віммер, Йонас Ауер – Ніколас Кюн (65’ Анте Баїч), Алекса Пеїч, Моріц Освальд (73 ‘Ніколас Заттлбергер), Бернхард Ціммерманн (65’ Максиміліан Гофманн) , Марко Грюель – Гвідо Бургсталлер

Жовті картки: Девід Штек, Якуб Калузінський, Рафал П’єтжак – Торстен Шик, Алекса Пеїч, Марко Ґрулл.

Судив: Алессандро Дудіч (Швейцарія)

Глядачі: 23519