Home Спортивне життя Ередивізі: дебютний гол Бартоша Бялека. Асистент Кацпера Козловського

Ередивізі: дебютний гол Бартоша Бялека. Асистент Кацпера Козловського

89
0
 Ередивізі: дебютний гол Бартоша Бялека.  Асистент Кацпера Козловського

Бартош Бялек забив, і його Вітесс Арнем зіграв вдома внічию з Волендамом (1:1) у 7-му турі нідерландської Прем’єр-ліги. Це дебютний гол польського футболіста в сезоні.

Бялек поповнив ворота суперників за допомогою другого поляка Кацпера Козловського, який також приєднався до Вітесса влітку.

Перший гол забили гості, які вийшли вперед на 21-й хвилині завдяки Роберту Мурену. Одразу після перерви господарі зрівняли рахунок, і це завдяки польському дуету. 19-річний Козловський рівно зіграв на штрафному майданчику, а на два роки старший нападник збірної Польщі до 21 року завершив формальності.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Eredivisie: Аякс Амстердам розгромив СК Херенвен

“Вітесс” після семи матчів набрав п’ять очок і посідає 13-е місце в таблиці. Лідирує амстердамський “Аякс”, який, зігравши на гру менше, має на рахунку 18 очок.