Home Спортивне життя Ервін Н’Гапет влаштував шоу! Показ волейболістів у матчі проти Італії (ВІДЕО)

Ервін Н’Гапет влаштував шоу! Показ волейболістів у матчі проти Італії (ВІДЕО)

51
0
 Ервін Н'Гапет влаштував шоу!  Показ волейболістів у матчі проти Італії (ВІДЕО)

Ервін Н’Гапет провів хорошу гру проти Італії.

Ервін Н’Гапет повернувся в гру і провів чудову гру. Він став одним із героїв півфінального матчу між французами та Італією, який триколірні виграли з рахунком 3:0. Як грав Н’Гапет? Найкращі дії французьких господарів у доданому відео.

У шанувальників волейболу завмирали серця, коли четверта новина показала, що Ервін Н’Гапет вивихнув щиколотку під час тренування. Його виступ у чвертьфіналі VNL 2022 проти Японії був під великим сумнівом.

Дивіться також: Ервін Н’Гапет отримав травму. Він може не зіграти в чвертьфіналі Ліги націй

Повідомлення ЗМІ виявилися правдою – відомий адресат таки з’явився на танцполі, але лише на мить. Однак їхнім колегам вдалося це зробити і перемогти Японію з рахунком 3:0.

Н’Гапету вдалося повернутися до свого оптимального настрою перед півфіналом проти Італії, що виявилося корисним не лише для його команди, але й для всього шоу. Відома волейболістка провела відмінну конкуренцію та показала кілька чудових дій. Варто звернути увагу на його… гру, яку він продемонстрував в одній із дій другого сету. За свою команду він набрав 14 очок, три з яких безпосередньо з подачі.