Home Спортивне життя Eugene ЧС-2022. Джуліан Вебер: Я краще буду п’ятим, ніж четвертим

Eugene ЧС-2022. Джуліан Вебер: Я краще буду п’ятим, ніж четвертим

56
0
Eugene ЧС-2022. Джуліан Вебер: Я краще буду п'ятим, ніж четвертим

“Знову тільки четвертий, я б краще був п’ятим”, – зізнався німецький метальник списа Юліан Вебер, який фінішував відразу за подіумом на Чемпіонаті світу з легкої атлетики в Юджині.

27-річний майнцець також був четвертим на минулорічних Олімпійських іграх у Токіо, а на попередньому Кубку світу в Досі в 2019 році він був шостим.

– Я розчарований і сумний. Боляче знову не бути на подіумі. Я б краще був п’ятим, ніж четвертим, хоча це все-таки чудовий результат. Але я хотів бути вище, – зізнався німець, який у першій спробі досяг 86,86 м, а потім не покращив результат.

Як він зізнався, під час змагань не був у формі.

— Я почувався виснаженим. У мене не було такої сили, як у кваліфікації двома днями раніше. Я теж погано спав, – зазначив він.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Канадці перемогли в естафеті 4х100 м

У свою чергу тренер німецьких метальників списа Борис Обергфелл повідомив, що Вебер під час другого кидка вивихнув ногу і боровся з болем до кінця змагань.

Переміг і захистив титул чемпіона світу Андерсон Пітерс з Гранади – 90,54. Другим став олімпійський чемпіон Нірадж Чопра – 88,13, який завоював перше срібло на чемпіонаті світу в Індії (раніше у них була лише одна бронза), а другим став бронзовий на Олімпіаді в Токіо чех Якуб Вадлейх – 88,09 м.

Через травму плеча в Євгені був відсутній Йоганнес Феттер, не виступав і титулований Томас Рейлер. Очікується, що обидва німці візьмуть участь у Чемпіонаті Європи в Мюнхені 15-21 серпня.