Home Спортивне життя Фінал US Open 2022: Іга Свёнтек – Онс Жабер. Коли матч?...

Фінал US Open 2022: Іга Свёнтек – Онс Жабер. Коли матч? Котра година?

112
0
 Фінал US Open 2022: Іга Свёнтек – Онс Жабер.  Коли матч?  Котра година?

Суперницею польки у півфіналі була Аріна Сабаленко. Обидві тенісистки почали гру агресивно, намагаючись посилати сильні удари біля лицьової лінії. Обидва також спочатку зробили багато невимушених помилок. 24-річна мінчанка покращила свою першу гру. З рахунку 2:2 білорус виграв чотири гейми, а Святек лише один.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Іга Свёнтек тримала кулаки за польських волейболісток

У першому сеті підопічний тренера Томаша Вікторовскі відзначився лише трьома виграшними поєдинками та 13 невимушеними помилками. У Сабаленка було сім “віннерів” і 14 невимушених помилок.

Після туалетної перерви 21-річна Рашинян сенсаційно розпочала другу партію – перші дві партії вона виграла без жодного очка. Свёнтек тиснула на суперницю, особливо на другій подачі. У підсумку вона перемогла з рахунком 6-1 і зрівняла гру.

Наскільки Святек покращився у другому сеті, чудово показує статистика – 10 фінішерів і сім невимушених помилок. Білорусі — шість і 14 років відповідно.

Третя партія була дуже запеклою, і невелика перевага Сабаленка, яка розпочала сет з брейку, зберігалася тривалий час. Полячка остаточно захопила ініціативу з 3:4. Спочатку вона компенсувала брейк, потім своєю передачею плавно виграла гейм, а потім другим матчболом знову зробила брейк у білоруски.

Полячка вперше в кар’єрі вийшла у фінал US Open. До цього випуску її найкращим результатом у Нью-Йорку була 1/8 фіналу, де вона завершила змагання рік тому.

За виступ у різдвяному фіналі він отримає 1,3 мільйона доларів, а в разі перемоги подвоїть цю суму.

Кількома годинами раніше Жабер у першому півфіналі перемогла Каролін Гарсію (№17) з рахунком 6:1, 6:3 і завершила 13-ту серію перемог французької тенісистки.

Свёнтек має баланс 2-2 з 28-річним тунісцем. Хто з гравців буде кращим у п’ятому поєдинку Свёнтек – Ябер?

Коли меч Iga Świątek – Ons Jabeur? О котрій годині фінал матчу Іга Свёнтек – Онс Жабер?

Фінал US Open 2022 між Свёнтеком і Жабером запланований на суботу, 10 вересня. Початок гри Свёнтек – Жабер – 22.00 за польським часом.