Home Спортивне життя Fortuna 1 Liga: Розподіл очок у Лодзі

Fortuna 1 Liga: Розподіл очок у Лодзі

55
0

ŁKS Łódź зіграв вдома внічию з Bruk-Bet Termalika Nieciecza в матчі 10-го туру Fortuna 1 Liga. «Слоники» записали в актив третю гру поспіль без перемоги. Своєю чергою, команда з Лодзі здобула першу нічию в цьому сезоні чемпіонату.

Дуже швидко, на другій хвилині матчу, ŁKS повів у рахунку. Каміль Данковскі перекинув голову на Міхала Тромбку. Він пробив і забив 1-0. У першій половині року лодзянці мали ще кілька нагод збільшити перевагу, але так і не потрапили у ворота. Наприкінці першої частини гри міг пробити Нельсон Балонго. Конголезці різко атакували Томаша Лоску. Зрештою суддя вирішив дати йому жовту картку.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Fortuna 1 Liga: третя поспіль поразка краківської Вісли. Новачок обіграв “Білу Зірку”

Через п’ять хвилин після зміни сторін Bruk-Bet Termalica вивела матч. Гол за рахунку 1:1 забив Адам Радванскі, який виграв місце в штрафному і з близької відстані переміг Давида Арндта. Згодом темп гри знизився, чітких ситуацій для взяття воріт не було з обох сторін.

Обидва тренери зробили заміни, але це суттєво не вплинуло на картину гри. Зрештою матч на міському стадіоні в Лодзі завершився нічиєю.

ŁKS Łódź – Bruk-Bet Termalica 1:1 (1:0)

Цілі: Труба 2 – Radwański 50