Home Спортивне життя Fortuna 1 Liga: Ruch Chorzów переміг і став лідером таблиці

Fortuna 1 Liga: Ruch Chorzów переміг і став лідером таблиці

58
0

Більсько-Бяла Підбескидзе програла третій матч поспіль у лізі. Цього разу «Горале» вдома програли новачку – Руху Хожуву 0:1. Таким чином, “сині” стали неочікуваним лідером ліги Fortuna 1.

У недільному матчі підбескідців очолив Даріуш Колодзей. Він тимчасово приступив до виконання обов’язків першого тренера після звільнення Мирослава Сміли. Тренер втратив довіру правління після двох поразок поспіль, особливо тієї тижневої давнини – 0:5 від «Сталі» з Жешува.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Кубок Польщі “Фортуна”: відомі перші винуватці бійки на стадіоні в Хожуві

У протистоянні з Рухом раптового покращення у грі «Горалі» не відбулося. Гравці з Бельсько-Бяла все ще мали проблеми зі створенням хороших моментів для удару, і це найкраще ілюструє статистика першого тайму: три удари від Руха проти лише одного з боку Підбескідзе.

Після зміни сторін картина гри була схожою. Гості з Хожува все ж таки переважали та шукали шансу вийти вперед. Вони знайшли її на 68-й хвилині завдяки Даніелю Щепану. Нападник використав рівний центр, щоб переграти Матвія Ігонена.

Завдяки перемозі Рух Хожув піднявся на перше місце в таблиці. Новачок має на рахунку 18 очок і на одне випереджає «Неполоміцький ліс».

Подбескідзе Бельсько-Бяла – Рух Хожув 0:1 (0:0)