Home Спортивне життя Fortuna 1 Liga: Рух Хожув переміг Термаліку. Свендровскі з голом

Fortuna 1 Liga: Рух Хожув переміг Термаліку. Свендровскі з голом

82
0
 Fortuna 1 Liga: Рух Хожув переміг Термаліку.  Свендровскі з голом

Ruch Chorzów переміг Termalika Bruk-Bet Nieciecza.

Ruch Chorzów переміг Bruk-Bet Termalika Nieciecza з рахунком 2:1 у матчі між двома провідними командами Fortuna 1 Liga. Новачок із Хожува піднявся на друге місце в турнірній таблиці Екстракласи. У господарів забили Патрик Сікора та Томаш Сведровскі, а у гостей з пенальті відзначився Віктор Бєджіцкі.

Результат зустрічі на 18-й хвилині відкрив Патрик Сікора з Руха Хожува, хоча радість господарів від лідерства тривала недовго. На 23-й хвилині Віктор Бєджіцкі підійшов до пенальті, впевнено перемігши голкіпера гостей.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Футболіст Гурніка Забже близький до переходу в Мілан

У другому таймі миттєвий гол забив Томаш Сведровскі. Півзахисник «Руха» на 48-й хвилині переграв голкіпера гостей.

Однак на цьому голи в цій грі закінчилися. У хіті Fortuna 1 Liga три очки дісталися команді Руха Хожува.

Рух Хожув – Брук-Бет Термаліца Нечеча 2:1 (1:1)

Цілі: Патрик Сікора 18, Томаш Сведровскі 48 – Віктор Бєджіцький 23 (л)