Home Спортивне життя Fortuna 1 Liga: Вісла Краків зазнала першої поразки в цьому сезоні. ...

Fortuna 1 Liga: Вісла Краків зазнала першої поразки в цьому сезоні. На висоті ГКС Тихи

101
0
 Fortuna 1 Liga: Вісла Краків зазнала першої поразки в цьому сезоні.  На висоті ГКС Тихи

ГКС Тихи переміг краківську Віслу з рахунком 3:1 у шостому турі Fortuna 1 Liga. Таким чином, «Biała Gwiazda» програла перший матч цього чемпіонату. У свою чергу ГКС здобув другу перемогу в поточних змаганнях.

Вже на четвертій хвилині «Вісла» була близька до того, щоб відкрити результат цього матчу. Луїс Фернандес отримав м’яч у штрафній суперників. Іспанець без особливих роздумів завдав сильного удару. Адріан Костржевскі продемонстрував гарне втручання.

Першу зручну ситуацію для взяття воріт гравці ГКС створили на 23-й хвилині гри. Кшиштоф Волкович подав з кутового, а Даніель Румін зачепив м’яч у штрафному майданчику, але не зміг переграти голкіпера “Білої Зірки”.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Прем’єр-ліга: впевнені перемоги чемпіона та “Арсеналу”.

Перший удар у матчі відзначився на 36-й хвилині матчу. Волкович ударив ліктем у штрафному Бартоша Яроха. Суддя проаналізував ситуацію за системою VAR і вирішив продиктувати пенальті. Луїс Фернандес з 11-го метра відправив м’яч у сітку.

Перед самою перервою ГКС забив зрівняльний гол. Закинувши машину в штрафну, Міхал Жиро штовхнув м’яч головою. Гравець «Вісли» впорався настільки невдало, що скерував у власні ворота.

Тишани вийшли вперед на 58-й хвилині гри. Волкович центрував з лівого флангу, а Румін отримав місце в штрафному. Форвард ГКС завдав удару головою, яким переміг Міколая Бєганського. Гол за рахунку 3:1 забив Матеуш Чижицький, який у цьому матчі використав ще один вдалий простріл від Волковича.

До кінця матчу результат не змінився. ГКС переміг і здобув другу перемогу в цьому чемпіонаті. У свою чергу «Вісла» вперше програла.

ГКС Тихи – Вісла Краків 3:1 (1:1)

Цілі: Жиро 44 (один), Румін 58, Чижицький 71 – Фернандес 36