Home Спортивне життя Фортуна 1 Ліга: Вісла Краків краща за Одру Ополе після самогубства

Фортуна 1 Ліга: Вісла Краків краща за Одру Ополе після самогубства

81
0

Динамічна дія Матеуша Млинського змусила захисника «Одри» помилитися, завдяки чому «Вісла» виграла матч.

Краків’яни були активнішими протягом всієї зустрічі. Саме «Wiślacy» створили собі більше можливостей. Однак заповіту в Одри не відняти. Мало того, опольчани не відчували жодних комплексів через те, що замкнули таблицю без набраних очок. У господарів були свої моменти, але не було ефективності та… везіння.

Вже на 14-й хвилині рахунок міг бути 1:0. Його ровесник Антоні Клімек відправив м’яч у ворота Міколая Бєганського, але за мить до цього опинився в офсайді. Тож гол не визнали.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Важлива заява тренера краківської Вісли. Саме цього прагне Єжи Бжечек

На 31-й хвилині «Вісла» нагадала про те, що є фаворитом цього матчу, і заволоділа ініціативою. Міхал Жиро відправив м’яч на лівий край на Матеуша Млинського, але той лише пробив штангу. Ще Качпер Дуда намагався прострілити, але не влучно влучив.

Млинський постійно керував наступальними діями «Білої Звезди». Зрештою, на 46-й хвилині він динамічно атакував з лівого флангу, вдало вивів голкіпера та відправив м’яч прямо в ноги захиснику «Одри» Лукашу Кендзьорі, який прискорився і закинув «м’яч» у власні ворота.

Незважаючи на те, що Одра не збирався здаватися і амбітно атакував. На 49-й хвилині Конрад Новак шукав шанс здалеку. Однак його удар пройшов прямо у поперечину. «Одерці» не вдалося компенсувати втрачене та змінити гру. Удар смертника був єдиним того вечора.