Home Спортивне життя Гандболісти ЛМ: перемога Ломжі Індустрія Кельце

Гандболісти ЛМ: перемога Ломжі Індустрія Кельце

59
0

Вперше за кілька років футболісти «Кельце» провели стартовий матч Ліги чемпіонів у власному залі. Збірна Польщі розпочала зустріч сильним ударом. Після двох голів Шимона Січки та влучних ударів Ігоря Карачіча та Ділана Нахі вже на четвертій хвилині господарі перемогли з рахунком 4:0. Матеуш Корнецький дуже добре увійшов у гру, а майстерність воротаря господарів переконала Хорхе Македа і Педро Портела, які програли йому прямі матчі.

Через шість хвилин чемпіонки Польщі вели з рахунком 9:3 після того, як Івана Пешіца перемогла Арсію Каралек. Знервований тренер збірної Франції попросив час. Порада тренера виявилася дієвою, адже після голу Аймеріка Мінне гості скоротили програш до чотирьох ударів (6:10 – 14 хв). За 10 хвилин до кінця першого тайму Корнецкі зазнав поразки від Лукаса Де ла Бретеша, а другі програвали лише 12:14.

Це спонукало «Кельце» грати краще. За 28 хвилин Хаукур Трастарсон вразив ворота суперника, і господарі повернули перевагу в п’ять м’ячів (22:17). Багато в чому завдяки Андреасу Вольфу, який замінив Корнецького у воротах «Ломжі Індустрія». Після 30 хвилин рахунок поляків був 23:18. У збірній Франції першу скрипку грав Мінне (п’ять голів до перерви), а у господарів Ніколя Турна і Січко, які забили п’ять і чотири голи відповідно.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Гандболісти ЛМ: У Плоцку войовничі настрої перед інавгурацією

Друга частина гри розпочалася з удару Каралека та двох голів Нахі. Чемпіони Польщі за 34 хвилини вели в рахунку 26:18, повністю контролюючи події на майданчику. Однак гості не здавалися. Після двох голів Тібо Брієти вони скоротили перевагу господарів до шести голів.

Кельце відповіли двома голами, один із яких у виконанні Нахі був просто «космічним». Французи переграли захисників гостей, спробували виконати кидок, але його заблокували. Лівий крайній «Ломжі» Індустрії впав на підлогу, стоячи спиною до воріт, «Нант» забив красивий гол.

Чемпіони Польщі швидко позбавили суперників ілюзій, збільшивши перевагу. На 53-й хвилині господарі перемагали 38:29 (гол Морити). Підопічні Таланта Дуйшебаєва здобули впевнену перемогу на відкритті Ліги чемпіонів.

Ломжа Індустрія Кельце – ХБК Нант 40:33 (23:18)

Łomża Vive Kielce: Андреас Вольф, Матеуш Корнецкі – Ніколас Турнат 6, Ігор Карачіч 5, Аркадіуш Морито 5, Шимон Січко 5, Арсьом Каралек 4, Ділан Нахі 4, Даніель Дуйшебаєв 4, Хаукур Трастарсон 2, Недім Ремілі 2, Мігель Санчес-Мігаллон 1, Бенуа Кудон 1 1, Алекс Дуйшебаєв 1, Міхал Олейнічак, Томаш Ґембала

HBC Нант: Іван Пешич, Віктор Халлгрімссон – Аймерік Мінне 10, Каулді Одіозола 4, Джеремі Тото 4, Тібо Бріє 3, Валеро Рівера 3, Хорхе Македа 2, Александер Шкурінські 2, Александр Кавальканті 1, Лукас Де ла Бретеш 1, Рубен Марчан 1, Рок Овнічек 1, Педро Портела 1, Матіс Бошеф.

Штрафні хвилини: Ломжа Індастрія – 4, Нант – 10. Глядачів: 4 тис.

Вони судили: Вацлав Горачек та Їржі Новотни (Чехія).