Home Спортивне життя Гданська Лехія виступила із заявою щодо заворушень на трибунах

Гданська Лехія виступила із заявою щодо заворушень на трибунах

0 просмотров
0

Вся ситуація сталася на початку зустрічі Lechia-Akademia. Суддя вирішив відправити гравців назад у роздягальню, коли на трибуні, зайнятій уболівальниками господарів, сталася сутички між хуліганами. Через кілька хвилин порядок на трибунах було відновлено, гру відновили о 21.00.

Бельгійський арбітр Ніколя Лафорж з великим розумінням поставився до інциденту на трибунах, де відбувалися регулярні бійки між уболівальниками, і повідомив, що після другої такої перерви матч буде перервано, а «Лехія» програє без права.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Вімблдон: розклад трансляцій – 08.07.2022

Клуб оприлюднив заяву, в якій рішуче виступив проти поведінки хуліганів на трибунах і підтвердив, що були вжиті заходи для виявлення винних.

«Ця заява є нашою офіційною та єдиною позицією на сьогодні, і ми просимо вас з розумінням. Щойно ми дізнаємося більше та зможемо поділитися цим з вами, ми, звичайно, продовжимо ділитися додатковою інформацією.

Як ми бачили, група хуліганів зірвала футбольне свято для всіх справжніх уболівальників у Гданську. Ми хочемо однозначно засудити таку поведінку. Для нас це абсолютно неприйнятно”, – йдеться в повідомленні.

У клубі також визнали, що не знають потенційних наслідків і штрафу, який може накласти УЄФА через відсутність належного захисту масового заходу.

“Вся наша команда, клуб – багато людей багато тижнів працювали, щоб сьогодні вболівальники побачили з трибун перший матч за кілька років і перемогу “Лехії” в єврокубках. На жаль, замість того, щоб пережити цю гру разом з уболівальниками “Лехії”. , ми стали свідками неприйнятної поведінки.Ми знаємо, що служби вже вжили заходів, забезпечили моніторинг, перших зловмисників виявлено та затримано.

Суддя та делегат вирішили відновити засідання. Ми не знаємо, якими наслідками закінчиться ця ситуація для клубу. Нам просто дуже прикро, що група хуліганів намагалася знищити майже 15 тисяч людей на трибунах на цій зустрічі. Немає і ніколи не буде згоди на таку поведінку на гданському стадіоні», – резюмується в заяві.

Зрештою, у цьому матчі гданські футболісти перемогли на власних очах у Академії Пандев 4:1, а Флавіо Пайшао оформив хет-трик. Однак перемога «Лехії» була затьмарена заворушеннями на трибунах, які перервали гру приблизно на 40 хвилин.