Home Спортивне життя Герой вирішального сету! Найкращі дії Каміля Семенюка в матчі проти Ірану...

Герой вирішального сету! Найкращі дії Каміля Семенюка в матчі проти Ірану (ВІДЕО)

53
0
 Герой вирішального сету!  Найкращі дії Каміля Семенюка в матчі проти Ірану (ВІДЕО)

Каміль Семенюк дуже добре проявив себе у матчі проти Ірану.

Каміль Семенюк був одним із найкращих гравців чвертьфіналу Ліги націй волейболістки Польща – Іран (3:2). Він був найкращим результативним гравцем польської збірної, добре виступив на тай-брейку, набравши кілька важливих очок блокуванням і атаками. Дивіться найкращі дії господарів поляків у матчі проти Ірану.

Після запеклого матчу польські волейболісти перемогли Іран з рахунком 3:2 у чвертьфіналі підсумкового турніру VNL 2022, який проходив у Болоньї. У суботу вони зустрінуться з американцями в півфіналі.

Дивіться також: Півфінальні пари підсумкового турніру VNL 2022 у Болоньї

У чвертьфіналі Каміль Семенюк набрав 17 очок – 15/30 (ефективність 50%) в атаці + 2 блоки. Він чудово виступив на початку тай-брейку, коли набрані ним очки дозволили збірній Польщі отримати солідну перевагу.