Home Спортивне життя Гол і дві результативні передачі Роберта Левандовскі. ФК Барселона з Кубком...

Гол і дві результативні передачі Роберта Левандовскі. ФК Барселона з Кубком Гампера

58
0
 Гол і дві результативні передачі Роберта Левандовскі.  ФК Барселона з Кубком Гампера

Барселона домінувала на полі з першої хвилини. Результат матчу було відкрито на третій хвилині. Левандовскі вразив ворота гостей. Штанга пройшла повз голкіпера Пумаса і з гострого кута закинула м’яч у ворота. Таким чином, капітан збірної Польщі з футболу забив свій перший гол у клубі зі столиці Каталонії.

Левандовскі також взяв участь у другому голі “блаугранас” у цьому матчі. Колишній гравець мюнхенської “Баварії” перейшов до Педрі. Іспанець вийшов віч-на-віч з мексиканським голкіпером і легко збільшив перевагу своєї команди. Тоді в список стрільців записався Усман Дембеле. Французи отримали пас у штрафну суперників. Він вирішив негайно вдарити. М’яч пролетів повз стійку і влучив у ворота.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Роберт Левандовскі досягне успіху в Барселоні? П’ять аргументів за і проти

Через деякий час Левандовскі, який грав з номером «9» на спині, знову порадував уболівальників, що зібралися на «Камп Ноу». Поляк продемонстрував свою технічну майстерність. Він ефектно передав м’яч Педрі. 19-річний гравець, як і при голі при рахунку 2:0, не змарнував надану йому можливість і забив четвертий гол у цій зустрічі. Гравці клубу «Пумас» не змогли знайти відповідь на дуже результативну та агресивну гру опонентів. Підопічні Хаві створювали умови на полі.

Після перерви Левандовскі мав ще одну можливість забити, але поляк не зміг вдруге в цьому матчі обдурити голкіпера Пумаса і влучив у штангу. Проте через деякий час П’єр-Емерік Обамеянг розгромив захист мексиканської команди. Франк Кессі виступав за Габон, і колишньому гравцеві “Арсеналу” залишалося лише забити м’яч у ворота гостей. “Льюї” покинули поле на 60-й хвилині. Memphis Depay вийшов замість нього.

Останній гол у цьому матчі забив Френкі де Йонг. Голландський хавбек спочатку відібрав м’яч у суперників, а потім впевнено збільшив перевагу “каталонської Думи”. Таким чином «Барселона» виграла свій останній матч перед початком чемпіонату Іспанії з рахунком 6:0 і вийшла в Кубок Гампера.

ФК Барселона – Пумас 6:0 (4:0)

Цілі: Левандовскі 3, Педрі 5, 19, Дембеле 10, Обамеянг 49, Де Йонг 84

ФК Барселона: Марк-Андре тер Штеген (61. Інакі Пена) – Серхі Роберто (61. Сергіно Дест), Рональд Араухо (61. Жюль Кунде), Ерік Гарсія (46. Жерар Піке), Алекс Бальде (46. Жорді Альба) – Гаві ( 46. ​​​​Франк Кессі), Серхіо Бускетс (46. Ніко), Педрі (46. Френкі де Йонг) – Усман Дембеле (46. П’єр-Емерік Обамеянг), Роберт Левандовскі (60. Мемфіс Депай), Рафінья (46. Ансу). Фаті)

Пуми: Хуліо Гонсалес (89-й Гіл Алкала) – Пабло Бенневендо (46-й Хосе Галіндо), Артуро Ортіс, Ніколас Фрейре (90-й Еммануель Монтехано), Адріан Альдрете (60-й Херонімо Родрігес) – Дані Алвес (60-й Марко Гарсія), Ігор Мерітао (90-й Хосе Кайседо) , Леонель Лопес (46-й Карлос Гутьєррес) – Едуардо Сальвіо (68-й Ефрайн Веларде), Хуан Діненно (60-й Діого), Густаво Дель Прете (68-й Сесар Уерта)