Home Спортивне життя Євген ЧС-2022: Войцех Новіцкі та Павел Файдек битимуться за золото

Євген ЧС-2022: Войцех Новіцкі та Павел Файдек битимуться за золото

61
0

Виступ польського дуету молотоголових стане для польського футбольного вболівальника найголовнішим моментом другого дня Чемпіонату світу.

Файдек досяг найкращого результату в кваліфікації – 80,09 м. Другим став американець Деніел Хо – 79,34 м. Новіцкі вже з першого кидка заповнив кваліфікаційний мінімум і фінішував третім з результатом 79,22 м.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ЧС-2022 у Юджіні: Софія Еннауї пройшла до півфіналу забігу на 1500 м

“Кваліфікація досить нудна, але водночас напружена. Це найгірший елемент старту на будь-якому великому змаганні. Найбільші емоції завжди супроводжують кваліфікацію”, – сказав Файдек і нагадав, що ніколи так далеко не закидав у кваліфікації.

Новіцкі був спокійний, і одним кидком забезпечив собі місце у фінальній “12”. Його форма цього сезону є найрівнішою з найкращих у світі.

«Колесо чудове, можливо, навіть краще, ніж у Токіо. Буде багато кидків понад 80 метрів. Це буде чудове змагання. Я хочу розраховувати на нього», – підкреслив Новіцкі.

Фінал розпочнеться о 21:00 за польським часом.

У ніч на суботу за польським часом Єва Свобода стартує у кваліфікації спринту на 100 метрів. Міхал Розмис урочисто відкриє свої старти на 1500, а Софія Еннауї побіжить у півфіналі на цій дистанції.

У збірної Biało-Czerwoni після першого дня змагань у США одна медаль – Катажина Здзебло виграла срібло у ходьбі на 20 км.

Програма легкої атлетики Чемпіонату світу з урахуванням стартів поляків та за польським часом