Home Спортивне життя Євробаскет-2022: чехи заповнили поле, Польща знає суперника в 1/8 фіналу

Євробаскет-2022: чехи заповнили поле, Польща знає суперника в 1/8 фіналу

62
0

Чеські баскетболісти після перемоги над Ізраїлем з рахунком 88:77 в останній грі в матчі У Празі вони вийшли до групи 16 найкращих команд чемпіонату Європи. Польща посіла третє місце в цій групі і зіграє в неділю в Берліні в чвертьфіналі з другою в грі Україною. C.

Поляки в останньому матчі в Празі програли сербам 69:96, які в 1/8 фіналу зустрінуться з четвертою командою групи С – Італією.

Суперником біло-червоних буде в Берліні, у боротьбі за чвертьфінал, Україна (12.00) на чолі з тренером Айнарсом Багатскісом, який як гравець грав у польській лізі в Битомі та Прушкуві (у нього дві бронзи. медалі Чемпіонату Польщі). У серпні на турнірі в Стамбулі збірна Польщі програла українцям у товариському матчі 60:88. На той момент у складі не було Ей Джея Слотера.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Лука Дончіч увійшов в історію чемпіонату Європи

І Польща, і Україна завершили груповий етап Євробаскету з балансом 3-2 у своїх групах.

Чехи, четверта команда гр. D, у німецькій столиці вони зустрінуться з непереможною Грецією. Лідером баскетболістів «Еллади» є чемпіон НБА з «Мілуокі Бакс» (2021) Янніс Адетокумбо, найкращий (MVP) баскетболіст ліги за океаном у 2019 та 2020 роках. На Євробаскеті він має середній показник 29,5 очка, 9 підбирання та 3,8 передачі.

Найцікавішим в 1/8 фіналу буде поєдинок між чемпіоном світу Іспанією (А1) і Литвою, яка в грі B в Кельні посів лише четверте місце, мінімально поступившись Франції, тобто олімпійському віце-чемпіону 74:77 і Німеччині після двох екстратаймів 107:109, а також захиснику титулу Словенії 85:92.