Home Спортивне життя Євробаскет-2022: поляки розгромили у півфіналі. Біло-Червоні зіграють за бронзу

Євробаскет-2022: поляки розгромили у півфіналі. Біло-Червоні зіграють за бронзу

72
0
Польща!

Польські баскетболісти обіграли у півфіналі півфіналу Євробаскету 2022. Вони поступилися французам з рахунком 54:95. Тепер Біло-Червоні зіграє матч за бронзу чемпіонату Європи.

Перші очки в цьому матчі набрав Матеуш Понітка. Він отримав заявку від Олександра Бальцеровскі, а потім забив на два “око”. Незважаючи на проблеми на початку матчу, французи добре показали себе в першій чверті цього півфіналу. «Триколірні» досить швидко змогли відскочити від суперника. Після першої чверті баскетболісти з Франції вели в рахунку 15:9.

Друга частина зустрічі також не склалася для біло-червоних. За рахунку 20:9 Ігор Мілічіч вирішив використати один із брейків у грі та поспілкуватися зі своїми підопічними. Однак ця дія не мала очікуваного ефекту. Після другої чверті поляки програвали 18:34.

Після тривалої перерви «Бяло-Червоні» все ще мали проблеми з пошуком відповідей на хорошу гру суперників. Французи скористалися слабшим розташуванням поляків, щоб збільшити перевагу. Фінал чемпіонату дуже швидко відійшов від збірної Польщі. Третя чверть завершилася з рахунком 64:36 на користь «Триколірних».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Анджей Кухар вказує, що стоїть за успіхом польських баскетболістів

Незважаючи на невдалий результат, представники Польщі не опускали рук. Підопічні Міліції постійно намагалися компенсувати збитки противникам. Французькі баскетболісти, однак, не здалися і набрали більше очок. В результаті вони ще більше відскочили від суперників. Цей півфінальний поєдинок завершився поразкою Біло-Червоних 54:95.

Тепер у гранд-фіналі французи зіграють проти переможця матчу Німеччина – Італія. Ця зустріч відбудеться у неділю, 18 вересня, о 20:30. Поляки ж боротимуться за бронзу. Цей матч відбудеться цього ж дня о 17:15.

Польща – Франція 54:95 (9:15, 18:34, 36:64)