Home Спортивне життя Хокейна Ліга чемпіонів: Comarch Cracovia програла на виїзді Straubing Tigers

Хокейна Ліга чемпіонів: Comarch Cracovia програла на виїзді Straubing Tigers

72
0

Господарі, як і в Кракові, з самого початку нав’язали свої умови гри. Високий пресинг став проблемою для хокеїстів Краковії. Результат у вигляді голу прийшов швидко. Алеш Єжек не зміг провести шайбу впритул до воріт, а Паркер Туомі незабаром з близької відстані переграв Рока Стояновича.

Тигри наслідували їх приклад і швидко збільшили перевагу. Пасивність захисників краків’ян призвела до того, що Ж.К.Ліпон міг двічі забити шайбу. Другий раз був вдалим. Краковія не змогла провести небезпечну дію. У першому періоді вона завдала лише 3 ударів у створ, а суперниці – 17.

У початковій фазі другого періоду хокеїсти «Краковії» переважали втричі, але не змогли цим скористатися. Проте вони почали грати сміливіше, хоча й були помилки в захисті, але Стоянович їх виправив. Однак на 39-й хвилині Саку Кіннунен пробив від синьої лінії та здивував голкіпера суперників – Хантера Міска.

У третьому періоді можна було сподіватися, що «Краковія» зрівняє рахунок, але на 47-й хвилині програла дивний гол. Тейлор Леєр пробив, і шайба відскочила від шолома Стояновича. Роман Рац намагався схопити “гуму” рукою і зробив це настільки невдало, що закинув шайбу у сітку.

Проте Краковія не здавалася. Тренер Рудольф Рогачек дещо змінив позицію атаки і менш ніж за 5 хвилин до кінця Мартін Касперлік після пасу Раца забив контактний гол. Господарі вміло захищалися, не дозволяли “Пасом” зіграти на замок у своєму періоді оборони та зберегли перевагу.

Після трьох матчів «Краковія» має дві поразки та одну перемогу з рахунком 4:2 проти «Філлаха». Наступним суперником “Пашува” стане австрійська команда. Матч на ковзанці у Філлаху відбудеться в неділю о 20.20.

Comarch Cracovia – Straubing Tigers 2:3 (0:2, 1:0, 1:1).

Цілі: 1:0 Паркер Туомі (5), 2:0 Джей Сі Ліпон (9), 2:1 Саку Кіннунен (39), 3:1 Тейлор Леєр (47), 3:2 Мартін Касперлік (56).

Штрафи: Штраубінг – 8; Краковія – 6 хв. Глядачів: 3 588.