Home Спортивне життя Хокейна Ліга чемпіонів: Comarch Cracovia з черговою поразкою

Хокейна Ліга чемпіонів: Comarch Cracovia з черговою поразкою

72
0

У п’ятницю “Паси” програли на виїзді німецькому Straubing Tigers 2:3, але в другому і третьому періодах показали хороший хокей. Це вселяло надію на прибутковий результат у Stadthalle Villach. Підопічні наставника Рудольфа Рохака почали сміливо та провели низку небезпечних дій, мали нагоду вийти вперед, але на 9-й хвилині програли, Бенджамін Ланцінгер додав ключку до зіграної в його бік шайби та відправив його під баром.

Господарі швидко збільшили перевагу. Року Стояновичу вдалося відбити перший удар Кріса Коллінза, але він був безпорадний перед відскоком канадця.

Однак краків’яни не зламалися і забили контактний гол. Її автором був Войтех Полак. Чех здивував голкіпера «Віллаха» Жана-Філіпа Ламуре ударом між огорожею. Через кілька хвилин, коли Себастьян Бринкус був на лаві штрафних, Роман Рац мав чудову нагоду зрівняти рахунок, але не скористався ситуацією сам на сам з воротарем.

На останніх секундах першого періоду словацький форвард «Пашува» знову один на один мчав до воріт суперника. Цього разу Рак закинув шайбу у ворота, але зробив це через деякий час. Судді довго аналізували запис цієї дії на моніторі, але не визнали цей удар.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Провал ГКС Катовіце зі шведською командою

У другому періоді ще одну гарну нагоду не використав Патрик Вронка, який через деякий час за фол проти воротаря був відправлений на лаву штрафних. Під час гри за переваги господарі забили гол, але його не зарахували, оскільки Ендрю Дежарден вибив ключку з руки Стояновича і тим самим завадив голкіперу «поясів» результативно втрутитися.

На 45-й хвилині вже була нічия. Спочатку команда дві хвилини грала з перевагою, але через 3 секунди після повернення на лід Еліаса Валленті поляк вдруге в цьому матчі записався в список бомбардирів.

Результат 2:2 протримався недовго. Дивне розширення у складі Краковії призвело до того, що господарі забили два голи протягом 53 секунд.

Зрештою тренер Рогачек ввів додаткового нападника за спину Стояновича, але це закінчилося втратою голу. Філіп Лінднер відправив шайбу в порожні ворота. Краковія повністю здалася, а Коллінз встановив результат матчу за 4 секунди до кінця.

На «Краковію» чекають ще дві групові гри зі шведським «Фар’єстад Карлстад». 4 жовтня в гостях, а через тиждень на власній ковзанці. Всього дві перемоги давали б «Пасом» шанс посісти одне з перших двох місць, які б виходили в плей-офф.

У другому недільному матчі групи F Штраубінг Тайгерс – Фар’єстад Карлстад 5:2 (1:1, 3:1, 1:0).

Віллах СВ – Комарч Краковія 6:2 (2:1, 0:0, 4:1).

Цілі: 1:0 Бенджамін Ланзінгер (9), 2:0 Кріс Коллінз (11), 2:1 Войтех Полак (16), 2:2 Войтех Полак (45), 3:2 Еліас Валента (49), 4:2 Ендрю Дежарден (50), 5:2 Філіп Лінднер (59), 6:2 Кріс Коллінз (60).

Пенальті: Філлах – 6; Краковія – 10 хв. Глядачів: 1601.