Home Спортивне життя Хокейна Ліга чемпіонів: історична перемога Comarch Cracovia

Хокейна Ліга чемпіонів: історична перемога Comarch Cracovia

64
0

Австрійці, які в першому матчі програли на виїзді «Фар’єстад Карлстад» проти «Краковії» з рахунком 0:7, грали в ослабленому складі, оскільки вісім гравців хворіли на шлунковий вірус. Загалом у розпорядженні тренера Роба Даума було лише 15 фігуристів і два воротарі. У свою чергу травмований фінський захисник Саку Кінунен не зміг зіграти в Краковії.

У першому періоді гра була рівною. Краков’яни вийшли вперед у грі в перевазі, коли Мартін Касперлік влучно поклав шайбу у ворота. Через мить Патрік Гусак був відправлений на лаву штрафних, і гості після удару Блаза Томазевича звели нічию.

На 33-й хвилині «Краковія» відновила перевагу після чергового удару Касперліка, який скористався виходом один на один з голкіпером. Однак господарі в цей період грали безвідповідально і ловили багато пенальті. Це дозволило гостям знову вирівняти рахунок у грі 5 на 3. Рока Стояновича сильним і точним ударом переміг Ніколас Маттінен.

В останньому «Краковія» втретє вийшла вперед після голу Романа Раца. Далі підопічні Рудольфа Рогака зіграли відповідально, грамотно захищалися, а за 66 секунд до кінця Матеуш Міхальскі відправив шайбу у порожні ворота, а гості ввели в гру додаткового нападника.

Завдяки цьому «Краковія» здобула першу перемогу в історії стартів у Лізі чемпіонів. Краків’яни беруть участь у цьому змаганні втретє, але в попередніх одинадцяти матчах зазнавали лише поразок.

Краковія – Віллах 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)

Цілі: 1:0 Мартін Касперлік (9), 1:1 Блаж Томазевич (11), 2:1 Мартін Касперлік (33), 2:2 Ніколас Маттінен (36), 3:2 Роман Рац (49), 4:2 Матеуш Міхальскі (59).

Штрафи: Краковія – 24; Філлах – 14 хвилин Глядачів: 1200.

У поточному розіграші Ліги чемпіонів вперше беруть участь дві польські команди. У суботу ГКС Катовіце зробив великий сюрприз, вигравши 2: 1 у ZSC Lions Zurich після додаткового часу.

Наступний матч «Краковія» проведе 9 вересня на виїзді зі «Штраубінг Тайгерс». У п’ятницю краків’яни у своєму залі програли цій команді з рахунком 0:4.

У другій грі групи F «Фар’єстад Карлстад» переміг «Штраубінг Тайгерс» з рахунком 6:1 (2:1, 2:0, 2:0).