Home Спортивне життя Хокейна Ліга чемпіонів: “Тигри” занадто сильні для Comarch Cracovia

Хокейна Ліга чемпіонів: “Тигри” занадто сильні для Comarch Cracovia

52
0
Хокейна Ліга чемпіонів:

На матч до Кракова приїхала група з кількох сотень уболівальників з Німеччини, які гучно вболівали за свою команду. Уболівальники «поясів» були не гіршими, тож зустріч пройшла в гарячій атмосфері.

З самого початку гра проходила під диктовку «Тигра». Господарі оборонялися в основному у своїй третині, але, незважаючи на те, що гості двічі грали в числі, не дозволяли пробивати з легких позицій. У наступі атаки Рудольфа Рогака обмежувалися окремими атаками, які легко скасовувалися суперниками. Лише одного разу Себастьян Бринкус наблизився до воріт «тигрів», але закинути шайбу у ворота не зумів.

Наприкінці першого та на початку другого періоду «Краковія» відіграла вдвічі більше. Незважаючи на кілька хороших моментів, забити краківцям не вдалося. За кілька хвилин Матіас Соінту був відправлений на лаву штрафних, а гол у складі «тигрів» забив Марсель Брандт.

На 35-й хвилині за чисельної переваги «Краковії» чудовою нагодою не скористався Патрик Вронка, який з близької відстані пробив прямо у воротаря. Натомість на 38-й хвилині жахливо помилився голкіпер Краковії Рок Стоянович. Словенець так невдало забив шайбу, що направив її у ворота.

Гості наслідували їхній приклад і за 32 секунди до кінця другого періоду збільшили перевагу Стефана Дашнера після голу, хоча насправді це також був автогол, коли шайба відскочила від ковзана Кейла Децеля.

В останньому періоді матч був не таким напруженим. Гості використали ще один ігровий період у перевагі, а Краковія – незважаючи на декілька моментів – не зуміла навіть забити почесний гол.

У другій грі групи F шведський чемпіон «Фар’єстад Карлстад» переміг на своїй арені «Філлах» з рахунком 7:0 (2:0, 2:0, 3:0).

Comarch Cracovia – Straubing Tigers 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)

Цілі: Марсель Брандт 24, Тейлор Леєр 38, 49, Стефан Дашнер 40